Що нового в Adobe Photoshop CC 2015

0
845

Shares

15 червня 2015 Adobe випустила нову версію Adobe Photoshop CC 2015, що отримала ряд поліпшень і нововведень, які напевно зроблять роботу дизайнерів і фотографів ще зручніше і ефективніше. Зауважимо, що в цьому році Photoshop святкує своє 25-річчя!

Трохи історії Photoshop:

Перша версія Photoshop з’явилася в 1987 році. Її створив студент Мічиганського університету Томас Нолл для платформи Macintosh. Він назвав її Display, але в 1988 році перейменував в ImagePro. У вересні 1988 року Adobe Systems купила права на програму, залишивши розробником Томаса Нолла, а в 1989 році програму перейменували в Photoshop. У 1990 році з’явився Photoshop 1.0. Photoshop 8.0, датований жовтнем 2003 року, мав назву Photoshop CS, так як почав ставитися до нової лінійки продуктів компанії Adobe Systems — Creative Suite. Photoshop 14, датований червнем 2013 року, має назву Photoshop CC. Абревіатура CC означає, що продукт інтегрований пакет програм Adobe Creative Cloud. Починаючи з червня 2014 року програма має нове іменування версій: тепер її назва містить рік випуску (Photoshop 2014.0.0). (За матеріалами Вікіпедії)

Отже, що ж нового в Adobe Photoshop CC 2015?

1. Зручна і оптимізоване середовище для дизайнерів Design Space

Найбільш важливою і цікавою новинка цієї версії, на наш погляд, є новое засіб Photoshop CC Design Space (Preview), яке підтримує спеціальний режим з новими прийомами взаємодії та функціями, рятують від зайвих рухів миші і спрощують роботу дизайнерів над мобільними додатками і веб-сайтами.
Іншими словами, дизайнери інтерфейсів мобільних приложний тепер отримують потужну фічу, яку так чекали багато UX/UI дизайнери.
Щоб переключитися в режим Design Space, потрібно виконати ряд дій: Edit → Preferences → Technology Previews → Enable Design Space

что нового в adobe photoshop CC 2015

У підсумку перемикається на режим Design Space:

Что нового в Adobe Photoshop CC 2015

Слід звернути увагу, що в цьому режимі є ряд обмежень: він доступний тільки для Mac OS X 10.10 і Windows 8.1 64-bit і вище. Тільки на англійській мові.

2) Швидко знаходите потрібну вам векторне або растрове зображення в Adobe Stock

Новий магазин Adobe Stock дає можливість знайти і купити величезну кількість якісних векторых і растрових зображень для дизайну.

Window → Libraries or Window → CC Libraries. У підсумку ми перейдемо на сайт Adobe Stock, де і задається пошук за потрібними параметрами і відбувається купівля зображень.

Что нового в Adobe Photoshop CC 2015

Adobe Photoshop CC 2015 пропонує такі пакети підписок на Adobe Stock:

  • 1 зображення — 9.99 євро
  • 10 изображний в місяць — 29.99 євро (додаткові зображення за 2,99 євро) — це 40% знижка для користувачів Creative Cloud
  • 10 изображний в місяць — 49.99 євро (додаткові зображення за 4,99 євро)
  • 750 изображний в місяць — 159.99 євро (додаткові зображення за 0,99 євро)

3) Більш швидкий і простий експорт зображень

У версії Adobe Photoshop CC 2015 оптимізовані кошти експорту, які дозволяють експортувати окремий шар, монтажну область або весь документ одним клацанням миші. Крім того, можна використовувати більш ефективне стиснення, додаткові параметри перегляду, включають розмір робочої області і додаткові функції при витягу ресурсу. Вдосконалена функція збереження для перегляду в інтернеті. До речі тепер звичне підменю Safe for Web перенесено в меню Export. Звичайно є експорт файлу у формат SVG.

Что нового в Adobe Photoshop CC 2015

4) Пов’язані ресурси бібліотек Creative Cloud

Дуже зручна фіча для командної роботи — Linked Assets — тепер змінивши будь-які об’єкти (ресурси) один раз, вони оновляться і у всіх проектах з допомогою функції пов’язаних ресурсів Linked Assets. Тепер можна пов’язувати ресурси бібліотек Creative Cloud, і після внесення змін в той чи інший ресурс учасники робочої групи можуть вибрати, чи потрібно оновити їх у проектах Illustrator, Photoshop або InDesign.

5) Дизайн з Artboards

Так само як і в Adobe Illustrator, тепер ви можете створювати так звані Artboards, які створені для підвищення ефективності дизайну. Ідеально підходять для гнучкого дизайну на кількох екранах, Artboards дозволяють створювати кілька макетів різних розмірів, розміщувати їх в одному документі і переглядати всі відразу. Копіюйте і переміщайте контент між Artboards, експортуйте їх по одній або по кілька за один раз.

6) Додаткові стилі шарів для створення потрібного ефекту

Можна легко додати до 10 примірників обраних стилів шарів — в тому числі тінь, градієнтні накладення, накладення кольору, внутрішню тінь і обведення — до шару або групи шарів і змінювати будь-який стиль у будь-який час. Більше не потрібно виконувати растеризацію ефектів або накладення в різних групах шарів.

7) Перегляд проектів Photoshop на пристроях з iOS

Хороші новини для UX/UI дизайнерів мобільних додатків iOS — з’явилася можливість точного попереднього перегляду вашого мобільного додатка або веб-дизайну із зворотним зв’язком в реальному часі в контексті потрібного пристрою на базі iOS за допомогою Adobe Preview CC — додатковий додаток для iOS, що дозволяє підключати пристрій до Photoshop по USB або Wi-Fi і переглядати проекти у міру роботи над ними.

Тепер все дуже зручно і просто: відкриваєте psd макет в Photoshop, викликаєте панель Windows → Device Preview, на мобільному пристрої з iOS запускате Adobe Preview CC і дивіться, як виглядає ваш дизайн на iOS.

8) Точне управління переміщенням і розширенням об’єктів

Поліпшені операції переміщення і розширення з урахуванням вмісту дозволяють точно масштабувати і повертати переміщувані об’єкти або розширювані області. Точно задавайте кінцеве положення об’єкта у відповідності з масштабом і положення зображення за допомогою функції Transform on Drop.

9) Проста друк 3D-об’єктів

Формуйте готові файли для 3D-друку в форматах PDF і SVX і прямо з Photoshop CC надсилайте завдання друку в мережу 3D Hubs, відкриває простий доступ до локальним постачальникам послуг 3D-друку.

10) Улучение продуктивності відновлювального пензля

Підвищення продуктивності відновлення функцій кисті (в тому числі точкової) і інструмента «Латка» завдяки механізму Mercury Graphics Engine. Результати застосування відновлювального пензля відображаються в реальному часі, а ефекти від точкової відновлювального пензля і інструмента «Латка» відображаються до 120 разів швидше, ніж у CS6.

11) на панелі «Гліфи» для зручного доступом до гліфів з усіх проектів

Палітра «Гліфи» в новому Photoshop CC, аналогічна відповідним панелей в Illustrator CC і InDesign CC, дозволяє переглядати гліфи, доступні для використовуваного шрифту, бачити альтернативи обраному глифу і отримувати доступ до часто використовуваних гліфів.

12) Більш точне управління переміщенням і розширенням об’єктів

У новій версії Photoshop поліпшені операції переміщення і розширення з урахуванням вмісту, які дозволяють точно масштабувати і повертати переміщувані об’єкти або розширювані області. Точно задавайте кінцеве положення об’єкта у відповідності з масштабом і положення зображення за допомогою функції Transform on Drop.

З інших новинок можна відзначити більш якісні панорами з автоматичною заливкою з урахуванням вмісту, більш якісне зображення на дисплеях HiDPI в Windows, автоматичне створення рельєфних карт по зображеннях, а також покращене поведінка при переміщенні шарів, зниження енергоспоживання до 80% при простоях і пр.

Слід зазначити, що Adobe Photoshop CC 2015 реалізує такі пакети покупки даного продукту, для індивідуальних користувачів:

  • Photography — 12.99 євро на місяць (остання версія Photoshop)
  • Single App — 24.39 євро на місяць (остання версія одного обраного програми (Photoshop, Illustrator і т. д.), 20 Гбайта в хмарному сховищі даних.
  • Complete — 60.99 євро на місяць (остання версія всіх обраних програм (Photoshop, Illustrator і т. д.), 20 Гбайта в хмарному сховищі даних.

Автор: за матеріалами ТопОбзор Adobe.com.

При використанні цього матеріалу «Що нового в Adobe Photoshop CC 2015» активне посилання на http://topobzor.com обов’язкова.

Схоже

Share on Facebook Share
8
Share on TwitterTweet
0
Share on Google Plus Share
Share on Pinterest Share
0
Share on LinkedIn Share
Share on Digg Share
8
Total Shares
comments powered by HyperComments!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here