Trello: простий і наочний тайм-менеджмент

0
920

Shares

У сьогоднішньому невеликому огляді ми хочемо запропонувати вашій увазі огляд онлайн-сервісу Trello — це простий інструмент управління списками справ і завдань. Подібних сервісів в інтернеті безліч, і про них написано багато, але сервіс Trello досить таки новачок, крім того має наочним, зрозумілим і простим інтерфейсом, різними корисними функціями, вввиду чого його популярність зростає.

Trello дозволяє зберігати на сайті задачі, згруповані за темами – дошках (Board). На кожній дошці завдання, у свою чергу, групуються в списки. Такі списки можна позначати різними кольорами, які використовуються в якості міток. До списку можна приєднувати файли-вкладення, додавати вкладені списки (чек-листи), гіперпосилання. Крім того, система передбачає можливість спільно працювати зі списками – користувачі можуть «розшарити» списки для інших користувачів сервісу Trello. У спеціальному вікні ведеться журнал активності користувача, в якому представлені всі дії, які він виконував на сторінках сервісу. Доступний пошук По сайту.

Загалом функції сервісу досить стандартні, з певної точки зору навіть примітивні. У той же час, як інструмент тайм-менеджменту для тих, хто не хоче «заморочуватися» з вивченням складних налаштувань, сервіс Trello буде цілком вдалим рішенням.

Крім того, сервіс можна також назвати інструментом спільної роботи. Автори проекту стверджують, що з допомогою Trello можна відразу ж скласти уявлення про всіх актуальних для людини завдання, оцінити, хто з його команди над чим працює і на якому етапі знаходиться виконання поставлених завдань.

джерела: огляд зроблений за матеріалами сайтів trello.com і startupforum.ru

Схоже

Share on Facebook Share
1
Share on TwitterTweet
0
Share on Google Plus Share
Share on Pinterest Share
0
Share on LinkedIn Share
Share on Digg Share
1
Total Shares
comments powered by HyperComments!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here