У росії виник дефіцит iphone 13

0
25

Вітчизняні рітейлери зіткнулися з нестачею товару. Через дефіцит комплектуючих і розриву логістичних ланцюжків на світовому ринку поставки пристроїв від apple , samsung , xiaomi , huawei , а також консолей ps5 і xbox series x|s різко впали.

На мобільному ринку гостро відчувається нестача нових флагманів apple — кількість поступаються на склади протягом трьох тижнів iphone 13 і iphone 13 pro магазини продають за тиждень. Покупцям доводиться записуватися і чекати черги на iphone 13 pro max по три тижні, оскільки продукції зазвичай на 70-80% менше, ніж потрібно рітейлерам для стабільного задоволення попиту.

Джерела стверджують, що дефіцит торкнувся всіх iphone без винятку, не вистачає навіть 11-ї моделі. Також дуже мало смартфонів samsung і xiaomi. Спостерігається дефіцит розкладних galaxy fold і моделей s-серії. Однак на тлі ажіотажного попиту на товари apple недостатні поставки апаратів китайських брендів відчуваються не так сильно.

Великі партії товару очікуються тільки до нового року, тому нестача товарів в області електроніки в тому чи іншому вигляді триватиме до кінця 2022-го.

Ситуація з консолями і того гірше. Брак ігрових систем настільки сильна, що однієї партії товару вистачає на реалізацію 1% попередніх замовлень.

Втім, представник «м. Відео-ельдорадо» зазначив, що у мережі досить різноманітний асортимент електроніки, щоб задовольнити поточний попит. Apple коментувати ситуацію відмовилася.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here