Виробник велотренажерів peloton звинуватив у своїх збитках apple

0
27

Американський виробник велотренажерів і бігових доріжок peloton опублікував результати роботи за перший квартал 2022 фінансового року, що опинилися нижче прогнозів і очікувань інвесторів. У звітному періоді, що закінчився 30 вересня, компанія зазнала збитків у розмірі $376 млн.що цікаво, у своїх бідах peloton звинувачує apple, що запустила функцію app tracking transparency («прозорість відстеження в додатках»).

Джерело зображення: peloton

Це не перший випадок, коли функція app tracking transparency, яка вимагає, щоб додатки при запуску отримували згоду користувачів на відстеження, піддається критиці. Peloton стверджує, що нова функція винна в її нижчих, ніж очікувалося, результатах роботи.

Компанія зазначила, що число її передплатників тільки в цифровому форматі досягло 6,2 млн, що, за словами марка гурмана (mark gurman) з bloomberg, вище внутрішніх прогнозів. А запуск функції app tracking transparency обмежує її здатність залучати більше передплатників, що призвело до збитків.

Незважаючи на цю заяву, кількість передплатників peloton як і раніше зростає. Крім того, немає ніяких причин, через які прозорість відстеження в додатках може впливати на використання програми peloton в цілому, оскільки воно не повинно покладатися на відстежувані дані для залучення нових передплатників.

Як вважає 9to5mac, причина звинувачень peloton полягає в тому, що її онлайн-реклама виявилася менш ефективною, ніж очікувалося, оскільки вона не призначена для цільових користувачів. І ніякої провини apple в цьому немає.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here