Вражає! локації в forza horizon 5 порівняли з реальною мексикою

0
22

На youtube-каналі elanalistadebits вийшло нове відео. У ньому ентузіасти порівняли локації forza horizon 5 зі справжніми пам’ятками мексики. Виявляється, розробники з playground games грунтовно підійшли до відтворення реальних місць — нехай і не без ряду компромісів. Картинка і правда вражає.

Локації в forza horizon дуже нагадують реальні прототипи, але розробникам все ж довелося піти на деякі спрощення і умовності. Наприклад, багато об’єктів ландшафту стали набагато ближче один до одного. Втім, замість тисячі слів, краще просто ознайомитися з роликом самостійно. До слова, кілька днів тому цей же канал випустив відео, в якому порівняв графіку forza horizon 5 на різних платформах.

Нагадаємо, що прем’єра forza horizon 5 відбудеться вже 9 листопада на pc, xbox one і xbox series x/s. Гра буде доступна в xbox game pass вже в день релізу. При цьому власники premium edition отримали доступ до новинки ще 5 листопада. Що до самої гонки, то вона явно вдалася: критики в захваті, та й продажі вражають.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here