Як не пропустити — мобільний додаток Inby

0
854

Shares

Велике місто – великі можливості …втрачені через незнання. Занадто багато інформації — надто мало часу і операційної пам’яті на її обробку. Добре б мати під рукою підказку – карту місцевості, де зазначено все важливе і корисне, що відбувається навколо. Так? Рішення є!

ТопОбзор пропонує познайомитися з безкоштовним (що вже приємно) мобільним додатком Inby, яке зробить Ваш день (інформативним і економним!), в якій би точці міста Ви не знаходилися.

Що таке Inby?

Мобільний додаток Inby (поруч, поблизу) — це агрегатор знижок, акцій, подій міста та вакансій. Система автоматично збирає мільйони повідомлень з профілів компаній в соціальних мережах, фільтрує за допомогою кількох інструментів, у тому числі нейронної мережі, і виводить на карту міста в тому місці, де знаходиться об’єкт-автор повідомлення.

Для кого

Для тих, хто хоче бути в курсі подій, любить економити, і бажає використовувати вируючу життя свого міста з максимальною вигодою для себе.

Переваги Inby

Перевага 1. Економиш час.

З моменту, коли людина встановив Inby на смартфон, місто починає обертатися навколо нього. З великого інформаційного потоку система з штучним інтелектом відбирає тільки те, що корисно і інформативно — повідомлення про знижки, акції, події та вакансії. У Inby користувач побачить розділи, в яких інформація вже класифікована. Для використання можна вибрати всі розділи — промо-акції, новини та події, знижки та розпродажі, вакансії або тільки ті, які йому цікаві.

Михайло Фридштанд, CTO, автор технічного рішення Inby: «Inby в добу «читає» до 1 500 000 повідомлень і залишає в додатку тільки самі корисні для користувача. Для того, щоб виключити з повідомлень спам, наші фахівці протягом року навчали нейронну мережу фільтрувати величезний потік інформації і розкладати його за 4 категоріями: промо-акції, новини та події, знижки та розпродажі, вакансії. До речі останнє – наше ноу-хау, адже вакансії потрапляють в Inby безпосередньо від роботодавців, без посередників і, що важливо для багатьох, – робота чекає вас там, де ви живете чи часто буваєте!»

Перевага 2. Бачиш, як економити гроші.

Мобільний додаток Inby збирає повідомлення з більш ніж мільйона джерел – магазини, центри розваг, маленький бізнес поруч з будинком і т. д. і виводить на карту тільки ті, які знаходяться в безпосередній близькості до користувача. Хоча власник смартфона може вибрати будь-яку іншу локацію, підписавшись на тематичні повідомлення, наприклад, на ряд улюблених магазинів, які знаходяться в різних кінцях міста або, скажімо, на оновлення розкладу сеансів у кінотеатрі.

Катерина Кузьменко, CEO, автор ідеї додатки Inby: «Хочу, щоб в нашій базі були всі потрібні городянину точки, місця, об’єкти — торговельні мережі, шевці, модні магазини, хімчистки, ремонт одягу і навіть баба Маня з кіоску за рогом. Ось, скажімо, сидить в салоні перукар, немає у нього вранці клієнтів, тому він пише прямо в додаток: «Перших двох стрижу зі знижкою 70%». Народ в сусідніх будинках прокинувся, це прочитав — і бігом наводити красу та заощаджувати. Ми до цього йдемо».

Перевага 3. Споживаєш тільки корисне

Агрегатори знижок напихають крос-посиланнями і спамом. Путівники по місту рідко оновлюються. Тематичні розсилки, навпаки, приходять занадто часто. А життя проходить повз: поки ти сидиш вдома, на сусідній вулиці закінчується розпродаж твого улюбленого бренду, а в новому затишному ресторанчику всіх кличуть на тест-драйв осіннього меню. Раніше ти міг це пропустити, але тепер все найважливіше потрапляє в мережі мобільного додатку Inby.

Перевага 4. Чи То ще буде.

Розробкою програми Inby команда займається вже рік. В даний час система обслуговує 132 міста (88 в Росії, 43 в Україні і 1 у Білорусі). Напередодні різдвяних знижок Inby вийде в магазини додатків в США.

Де завантажити:

Скачивайте Inby для будь-якої платформи за єдиною ссылке: http://inby.mobi/getapp/lifestyle

Автори Inby

Автори Inby — компанія Codesmart. ІТ-компанія, центральний офіс якої розташований у Сан-Франциско. Заснована в 2012 році кількома друзями — розробниками програмного забезпечення з Харкова, з більш ніж 10-річним досвідом роботи в цій сфері. Сьогодні штат компанії Codesmart налічує 12 працівників, і понад 70 «контракторів». На американському ринку компанія запустила проект Zodiac. У Рунеті розробники стартували з додатком Yomapic, яке відображає фотографії з відкритих профілів Instagram на карті за місцем локації користувача. Саме ця ідея – показати повідомлення із соціальних мереж на карті – пізніше лягла в основу програми Inby.

Підготовлено за матеріалами ТопОбзор http://inbyapp.com

Схоже

Share on Facebook Share
45
Share on TwitterTweet
0
Share on Google Plus Share
Share on Pinterest Share
0
Share on LinkedIn Share
Share on Digg Share
45
Total Shares
comments powered by HyperComments!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here