Як знайти обмінник з найвигіднішим курсом валют за допомогою програми

0
754

Shares

Шановні читачі ТопОбзор, що як курс євро і долара хвилює сьогодні всіх нас, так, тривіально, але факт. Ринок дуже волатильний, і чого очікувати у новому, 2016 році незрозуміло.

Як ви самі зауважили, різниця курсів у банках помітно відрізняється. І всі ми, звичайно, прагнемо знайти найвигідніший курс і обміняти за нього якомога більше валюти. Сьогодні ми розповімо як це краще зробити за допомогою безкоштовного мобільного застосування.

Так, в App Store з’явився додаток «Обмінники», яке допоможе знайти найвигідніший курс в найближчому банку.

Основні фішки сервісу:

● Пошук найближчого обмінного пункту з вигідним курсом від вашого місцезнаходження
● Завжди актуальний курс долара і євро
● Вибір міста, банку
● Зручний інтерфейс і простий функціонал
● Безкоштовна повна версія, немає заблокованих функцій
● Push-повідомлення від ЦБ
● Дзвінок в банк прямо з програми для уточнення курсу

Додаток «Обмінники» входить в «Топ-5» App Store в категорії «Фінанси». По ключовим словами «Обмінники», «Обмін валюти», «Курс валют онлайн» легко знайти. Важить вона всього лише 2.2 МБ, щоб завантажити потрібно IOS 7.0 або більш пізня версія. Сумісно з iPhone, iPad і iPod touch.

Працює «Обмінники» дуже швидко і просто.

Щоб почати користуватися додатком, необхідно вибрати місто, в якому ви перебуваєте. Геолокація автоматично визначить ваше місцезнаходження.

Далі ви вибираєте цікаву для вас валюту, опцію купівлі або продажу. Поміняти місцями опцію можна натисненням однієї кнопки. Також з найменуванням валюти.

«Обмінники» працює з рублями, євро та доларами. Зверху на головному екрані завжди доступний актуальний курс ЦБ, також push-повідомлення від ЦБ вчасно повідомляють корисну інформацію.

Розробники програми створили спеціальну формулу, яка вираховує вигідні курси, що знаходяться поблизу від вашого місцезнаходження.

Вигідні курси автоматично підсвічуються зеленим кольором, при бажанні ви також можете використовувати фільтр «Вигідні», щоб прибрати зі списку обмінників невигідні варіанти. Праворуч на плашці кожного відділення можна побачити відстань до нього від вашого місцезнаходження.

При кліці на карту, ви бачите найближчі до вас обмінники на ній. Якщо вам зручніше бачити обмінники списком, можна також натиснути на «Список».

Как найти обменник с самым выгодным курсом валют

В залежності від обраних параметрів пошуку і фільтрації відділення з вигідним курсом відображаються на карті у вигляді зелених елементів, решта — у вигляді червоних.

Как найти обменник с самым выгодным курсом валют

При кліці на обмінник, відкриється вікно з детальною інформацією про відокремлення і телефонах банку в потрібному вам місті. Також відкривається можливість зателефонувати і уточнити мінливий курс прямо з програми.

Как найти обменник с самым выгодным курсом валют

Всі дані, відображені в додатку, отримані із відкритих джерел і актуалізуються щогодини. Тим не менш, щоб уникнути неприємних ситуацій, обов’язково уточнюйте актуальний курс по телефону до відвідування обмінника!

Як повідомили нам розробники, друга версія програми буде містити: адаптацію під Android, віджет з вигідними курсами валют, push з заданим курсом або стрибки %, візуальну динаміку курсу по днях, сортування за найвигіднішим курсом.

Назва: Обмінники
Видавець/розробник: LLC Creative Mind Bureau

Ціна: Безкоштовно
Вбудовані покупки: Немає
Сумісність: Для iPhone, iPad і iPod touch.
Посилання: https://itunes.apple.com/ru/app/obmenniki/id953416412?mt=8

ТопОбзор спільно з «Обмінники».

Схоже

Share on Facebook Share
1
Share on TwitterTweet
0
Share on Google Plus Share
Share on Pinterest Share
0
Share on LinkedIn Share
Share on Digg Share
1
Total Shares
comments powered by HyperComments!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here