Заробіток в соціальних мережах: сервіс Смиар

0
886

Shares

Заробіток в соціальних мережах

Піар в соціальних мережах — справа важлива і прибуткова. Цю фішку зрозуміли вже багато веб-майстра і щосили користуються популярними соціальними мережами, такими як twitter, facebook і вконтакте для того щоб максимально збільшити приплив відвідувачів на свої ресурси. Отже, заробіток в соціальних мережах.

Сьогодні розглянемо щодо нового, але досить сильного гравця — біржі піару в соціальних медіа Смиар.

Біржа пропонує проведення кампаній в соціальних мережах і блогах з оплатою за кліки, що вигідно відрізняє її від Твайта і Prospero, так як рекламодавець платить виключно за результат — цільових відвідувачів. І раз вже заїкнувся про старожилах, то відразу хочу сказати, що за якістю виконання — дизайн, функціонал, інтуїтивне юзабіліті Смиар випередила їх по повній. Вивірений мінімалізм, сперечатися з яким навіть не виникає бажання. Дуже дружелюбно і зрозуміло. А головне — всі основні переваги перераховані на головній сторінці і все що потрібно для початку роботи вибрати свою нішу (рекламодавець або вебмастер) і натиснути заповітну реєстрацію.

Отже, Смиар можна використовувати як інструмент монетизації ваших акаунтів в соціальних мережах. В даний час до неї можна підключити :

  • мікроблог twitter.com
  • аккаунт / на сторінку facebook.com
  • аккаунт на google+
  • аккаунт/групу вконтакте
  • будь блог

Так як рекламодавець бачить список активних майданчиків у вигляді таблиці варто приділити увагу тому, як ви представите свою майданчик. Придумайте заголовок і опис, які максимально точно опишуть ваш обліковий запис або блог. Можете згадати про достоїнства (наприклад для Твіттера — ніяких ботів, тільки живі фоловерів), але на наступному кроці ваш аккаунт все одно перевірять.

Перевірка облікового запису полягає в тому, що вам буде запропоновано розмістити посилання, а система протягом 1 години буде вважати кліки (при вдалому збігу обставин вам навіть заплатять за кожен клік).

Для того щоб пояснити наскільки все класно йде з блогами наведу витяг з faq біржі:

Навіщо додавати в Смиар звичайні блоги, якщо з них можна отримати більше прибутку через торгівлю SEO-посилання?

Все вірно, торгівля посиланнями може бути більш прибуткова для повноцінного блогу, ніж монетизація через Смиар. Але чому б вам не спробувати поєднувати ці два підходи? Нашими правилами не заборонено закриття наших коротких посилань з допомогою rel=»nofollow», тому ви можете публікувати посилання від Смиара в нових постах нарівні з SEO-посиланнями інших бірж. При такому підході ви можете отримувати прибуток не тільки від SEO-показників сайту, але і від його трафіку.

Тобто якщо у вас є блог зі слабкими пузомеркамі, але гарною відвідуваністю, то Смиар може стати вашим головним інструментом в монетизації.

Головне — пройти перевірку, а потім вибирати завдання рекламодавців або погоджуватися на пропозиції 🙂

Основні моменти озвучені, так що настійно рекомендую випробувати цю біржу і почати заробляти на бутерброд з ковбаскою.

ТопОбзор за матеріалами http://sibilev.net

Схоже

Share on Facebook Share
0
Share on TwitterTweet
0
Share on Google Plus Share
Share on Pinterest Share
0
Share on LinkedIn Share
Share on Digg Share
0
Total Shares
comments powered by HyperComments!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here