5.12.15 Конференція IGCONF 2015 — реклама в Instagram

0
3345

Shares

Шановні читачі ТопОбзор, 5 грудня В Санкт-Петербурзі відбудеться масштабна інтернет-конференція, присвячена реклами в Instagram.

Як відомо, російська аудиторія цієї соціальної мережі за останні роки зросла майже в 10 разів і на сьогоднішній день налічує близько 16 млн. чол. Сьогодні Instagram все більше став набувати увагу з боку бізнес-спільноти і рекламних агентств.

IGCONF збере у себе провідних експертів з усього СНД, вони розкажуть і покажуть на реальних прикладах, як вибудовувати продажу, залучати клієнтів і заробляти на акаунтах в Instagram. Вони поділяться своїм досвідом роботи з відомими брендами і поділяться успішними кейсами розвитку та монетизація акаунтів в Instagram.

На IGCONF будуть присутні представники всіх відомих рекламних сервісів Instagram, SMM-агентства, власники великих пабликов (1 млн + передплатників), блогери, арбитражники і рекламщики, успішно зарекомендували себе в даній ніші.

Місце проведення

Конгрес центр «Петроконгресс», Росія, р. Санкт-Петербург, Лодейнопольская, 5 д.

Чому не можна пропустити цю подію?

Якщо Ви представник бізнесу, Ви дізнаєтеся всі тонкощі організації продажів і залучення клієнтів через Instagram, IGCONF розповість, як побудувати грамотну маркетингову політику, налагодити продаж і просувати свій бренд через Instagram, при цьому платити тільки за результат.

Якщо Ви рекламщик, IGCONF приготував для Вас робочі схеми та успішні кейси по роботі з Instagram, Ви дізнаєтеся, де сконцентрована найбільша платоспроможна аудиторія Instagram і на які товари зараз найбільший попит.

Якщо Ви блогер або у вас є свій паблік, IGCONF поділитися успішним досвідом та ефективними механізмами розвитку та монетизації своїх акаунтів в Instagram. На конференції виступлять власники великих сіток, чий дохід на рекламі в Instagram перевищує 1 млн. руб. в місяць.

Учасників конференції чекають розіграші цінних призів, розважальні конкурси, фотосесія з моделями Instagram, безлімітний бар, ну і звичайно незабутнє AFTERPARTY.

Реєструйтеся на сайті: www.igconf.ru

Слідкуйте за новинами в групі: vk.com/igconf

IGCONF — найкраще місце для нових знайомств та пошуку партнерів для бізнесу.
Організатори конференції: Adstamer.com — рекламна біржа Instagram, генеральні Партнери заходу: група компаній Adwad та інтернет-конференція CPAlife.

Схоже

Share on Facebook Share
1
Share on TwitterTweet
0
Share on Google Plus Share
Share on Pinterest Share
0
Share on LinkedIn Share
Share on Digg Share
1
Total Shares
comments powered by HyperComments!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here