Cd projekt: cyberpunk 2077 повинна вийти на консолях нинішнього покоління в «дуже, дуже хорошій формі»

0
33

Керівники cd projekt в рамках недавньої телефонної конференції для інвесторів і аналітиків поділилися крихітками нової інформації про просунутих версіях cyberpunk 2077 і the witcher 3: wild hunt.

Джерело зображень: cd projekt red

Нагадаємо, в даний час cyberpunk 2077 і the witcher 3: wild hunt працюють на ps5, xbox series x і s в режимі зворотної сумісності, тоді як реліз оптимізованих під ці приставки видань очікується в першій половині 2022 року.

Як стало відомо, просунута версія cyberpunk 2077 в даний час проходить тестування. До релізу на консолях нинішнього покоління гра повинна підійти в «дуже, дуже хорошій формі», що вимагає від команди значних зусиль.

Виходу просунутих версій cyberpunk 2077 і the witcher 3 в призначений термін поки ніщо не загрожує

Справа в тому, що додатково до поліпшень графічного характеру версія cyberpunk 2077 для playstation 5, xbox series x і s запропонує і якісь удосконалення на системному рівні.

Про будь-якої «революції» в контексті розробки гри мова не йде: згадані системи можуть взаємодіяти з іншими, тому розробникам знадобився додатковий час на тестування.

З третім «відьмаком» ситуація «трохи інша». По-перше, через розробника (стороння студія), а, по-друге, через переважно технічного характеру оновлення (сучасні графічні ефекти, трасування променів).

Cyberpunk 2077 і the witcher 3: wild hunt доберуться до ps5, xbox series x і s в комплекті з усіма вже вийшли патчами і аддонами. Оновлена the witcher 3 також отримає ряд безкоштовних dlc за мотивами серіалу «відьмак» від netflix.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here