Китайська maxsun випустила настільну материнську плату з вбудованим мобільним процесором intel tiger lake

0
56

Китайська компанія maxsun випустила дуже незвичайну материнську плату ms-milestone i7-11800h plus. Її особливість в тому, що вона оснащена вбудованим мобільним процесором intel core i7-11800h покоління tiger lake. Новинка виконана у форм-факторі micro-atx і працює на чіпсеті intel hm570.

Джерело зображень: maxsun

У платі реалізована 7-фазна підсистема живлення (vrm). Подача живлення на процесор здійснюється через 8-контактний роз’єм eps, що для чіпа серії tiger lake із заявленим показником tdp 45 вт здається надмірним.

Нагадаємо, сам процесор core i7-11800h проведений з використанням 10-нм техпроцесу intel superfin. У складі чіпа використовуються 8 ядер willow cove з підтримкою hyper-threading, що володіють базовою частотою 2,3 ггц. У режимі автоматичного розгону частота процесора на всіх ядрах може підвищуватися до значення 4,2 ггц, а на двох ядрах — до 4,6 ггц. Також процесор оснащений 24 мбайт кеш-пам’яті l3. Вбудована в core i7-11800h графіка представлена 32 виконавчими блоками intel xe з частотою роботи до 1,45 ггц.

Вбудований в материнську плату мобільний процесор оснащений теплорозподільної кришкою і вимагає використання системи охолодження. Maxsun не вказує, який механізм кріплення використовує плата. Проте, при погляді на зображення плати можна припустити, що новинка сумісна з кулерами для процесорних роз’ємів lga 115x.

Ms-milestone i7-11800h plus має два роз’єми для оперативної пам’яті ddr4. Новинка підтримує установку до 64 гбайт озу з частотою до 2933 мгц і вище. В оснащення плати увійшли один роз’єм pcie 4.0 x16, а також по одному pcie x4 і pcie x1. Додатково варто відзначити наявність двох роз’ємів pcie x4 m. 2 для nvme-накопичувачів. Один з них стандарту pcie 4.0, другий — pcie 3.0. Для накопичувачів в більш традиційних форматах 3,5 і 2,5 дюймів передбачено три роз’єми sata iii.

У число зовнішніх роз’ємів новинки увійшли два hdmi і два displayport. На задню панель також виведені комбінований роз’єм ps / 2, два usb 2.0, чотири usb 3.2 gen1, один 2,5-гбіт мережевий роз’єм lan і набір з трьох 3,5-мм аудіороз’ємів. Крім того, плата дозволяє вивести на фронтальну панель корпусу пк роз’єм usb type — c.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here