Модульний fairphone 4 отримав «десять з десяти» в ifixit [відео]

0
50

Компанія ifixit, що спеціалізується на ремонті гаджетів, вивчила «внутрішній світ» модульного смартфона fairphone четвертого покоління. Його попередники неодноразово ставали переможцями рейтингу ремонтопридатності за версією експертів-і новинка не стала винятком.

Головна фішка гаджетів серії fairphone-модульна конструкція. При необхідності користувач може самостійно замінити дисплей, камеру, акумулятор та інші елементи гаджета, не вдаючись до використання професійних інструментів і складних процедур.

Експерти ifixit відзначили, що задня кришка пристрою демонтується за лічені секунди, незважаючи на наявність захисту від пилу і вологи. Використання спеціальної присоски або попередній прогрів дисплейного модуля не потрібні. Не викликає проблем і демонтаж акумулятора, під яким розміщений слот для установки карт пам’яті.

Без праці, за висновком фахівців, можна замінити і такі елементи смартфона, як антени і модуль основної камери. Практично всі вони закріплені за допомогою стандартних хрестоподібних гвинтів philips. Технічно ж в пристрої нескладно замінити практично будь-який компонент, включаючи материнську плату, яка також легко витягується з корпусу.

За шкалою лабораторії fairphone отримав оцінку в 10 балів з 10 можливих — фахівці ifixit назвали його одним з найбільш легко ремонтованих пристроїв на мобільному ринку.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here