Налітай, подешевшало: відеокарту gigabyte geforce gt 730 сьогодні пропонували зі знижкою 33 %

0
37

Незважаючи на сезон знижок, знайти потужну відеокарту за нормальну ціну неможливо. Актуальні графічні прискорювачі продаються з величезними націнками і навіть знижки ситуацію не рятують. Однак іноді потрібна хоч якась відеокарта, щоб підключити пк до монітора. І сьогодні якраз «хоч якусь» відеокарту-gigabyte geforce gt 730 родом з 2014 року — в сша пропонували зі знижкою в 33 %, всього за $59 замість звичайних $89.

Джерело зображень: gigabyte

Мова йде про сильно застарілий продукт. Пропонована американським інтернет-магазином newegg відеокарта оснащена 2 гбайт пам’яті ddr3, що робить її практично в два рази повільніше, ніж той же графічний прискорювач, але з пам’яттю gddr5. Geforce gt 730 побудована на графічному процесорі з архітектурою kepler, який має 384 ядра cuda. Стільки ж у більш нової geforce gt 1030, але вона несе архітектуру pascal і приблизно на 30% більш високу тактову частоту. Також варто звернути увагу, що nvidia припинила підтримку драйверів для відеокарт заснованих на архітектурі kepler у вересні цього року.

Варто відзначити, що в росії ціни на geforce gt 730 в аналогічній конфігурації згідно «яндекс.маркет » (регіон москва) починаються від 5 789 рублів (близько $78). Мало того, у продажу можна знайти ще більш стару і, відповідно, більш дешеву geforce gt 610, вартість якої стартує з 3 699 рублів ($50), проте користь від дискретної карти, яка поступається всім сучасним інтегрованим рішенням, вельми сумнівна. Хіба що як тимчасове рішення для систем без вбудованої графіки, поки не з’явиться можливість купити потужний прискорювач.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here