Повстання злоцвіту в genshin impact: як перемогти гігантську кріо стрибунцю?

0
49

У статті можна ознайомитися з рекомендаціями щодо формування загону для перемоги над спеціальним босом події білий пил і снігова тінь в genshin impact. Після багато кратного проходження фінального випробування повстання злоцвіту гравці зможуть зібрати всі нагороди івенту.

повстання злоцвіту в геншин імпакт-найскладніше випробування події білий пил і снігова тінь, в якому шукачам пригод належить битися з гігантською кріо стрибункою, мутувала від крові стародавнього дракона. Вбити особливого монстра потрібно кілька разів, виконуючи при цьому певні умови, щоб забрати належні нагороди.

Далі в статті представлений докладний гайд для повстання злоцвіту в genshin impact з інформацією про кращому загоні при битві зі спеціальним босом.

Дати проведення події

До цього етапу зимової події на драконячому хребті приступити можна з 1 грудня 2021 року. Бій з фінальним босом відкриється після проходження 2 глави тіні згущуються. Що стосується завершення нових тренувань і збору сніговичків, то ці випробування можна продовжувати виконувати без зазначеного квесту.

Як відкрити повстання злоцвіту

Етап стає доступний після завершення другого завдання в квестовій лінії івенту білий пил і снігова тінь – тіні згущуються. Сам івент, у свою чергу, відкривається мандрівникам з 20 рангу пригод . При цьому повинні бути виконані:

  • квест» гіркі сльози «(том ii прологу в завданні архонтів);
  • завдання легенд альбедо «досліди над мандрівником»;
  • квест джоеля»заблукав у снігах».

На час проведення події доступ до завдання легендальбедо здійснюється без ключів і з 20 рангу пригод.

Проходження повстання злоцвета в genshin impact

Після відкриття доступу до випробування повстання злоцвета можна починати бій з мутований бабкою в певному місці драконячого хребта (див. Мапу).

Як отримати печатки подолання

Основною нагородою за вбивство мутувала кріо стрибунці є друку подолання. Певна їх кількість видається за виконання спеціальних умов, пов’язаних з успіхами в бою проти боса.

Слід вибрати піро dps і хілов в групу проти гігантської кріо стрибунці, оскільки вогонь — її слабкість, а висмоктування hp з ворогів – сильна сторона. Якщо розподіляти персонажів загону по ролях, то для бою підійдуть ті, хто вказаний в таблицях нижче.

Мейн dps

Підтримка

Як перемогти злобоцвіт

Основне завдання при битві з мутованою стрибункою – збити її щит, щоб зменшити в розмірах і зробити вразливою до наноситься шкоди.

Прості атаки по щиту завдають мало шкоди, при цьому він відновлюється. На полі бою будуть генеруватися зачаровані плоди, які слід знищувати, щоб швидше розправитися зі щитом.

Також буде з’являтися зачарована есенція, з якою необхідно взаємодіяти, щоб позбутися від цієї речовини, що наділяє злобоцвіта силою. При наявності есенції на поле з персонажів висмоктується hp, а щит злобоцвіта продовжує відновлюватися.

В кінцевому підсумку, коли щит буде збитий, стрибунка зменшиться в розмірах. Залишиться лише добити її, ухиляючись від атак. Варто відзначити, що назад щит боса не відновлюється.

Тактика бою зі злобою

Є кілька основних рекомендацій, які значно спростять бій з босом. В першу чергу рекомендуємо приготувати і використовувати томатне рагу, щоб повільніше накопичувався лютий мороз. На арені є теплові пристрої, але можна не бігати до них, відволікаючись від ворога.

Ухиляйтеся від атак противника:

  • котяться снігові кулі-вони котяться в напрямку персонажа, але строго по прямій, а потім можна проскочити між;
  • зачаровані плоди – не стійте під ними, поки об’єкт висить у повітрі, тому що при падінні буде завдано aoe-шкоди;
  • град снігових куль – падає на героя зверху, попередньо показуючи область, де відбудеться атака (легко можна уникнути шкоди, вибігши з кола);
  • крижаний вихор – коли герой знаходиться у квітки, той може розкрутитися, завдавши aoe-шкоди;
  • підземні атаки – стрибуха без щита завдає шкоди з-під землі, вистрибуючи в точці, зазначеної колом (з неї теж можна просто вибігти).

Періодично на полі бою можуть з’являтися кріо слайми. Їм також доведеться збивати крижаний щит, щоб убити.

Можливе проходження випробувань в кооперативному режимі. Для цього потрібно запросити в свій світ гравця, або увійти в чужий. Залишайте в коментарях свої uid, якщо бажаєте знайти товаришів для спільного бою зі злобою.

Нагороди

За цей етап гравці отримають печатки подолання, досвід героя і мору. Основний інтерес представляють печатки, які можна обміняти в другому вікні івентового магазину на цінні нагороди:

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here