У hood: outlaws&legends стартував сезон 2: йоль

0
42

Студія sumo digital і видавець focus home interactive представили трейлер другого сезону для свого кооперативного проекту, під назвою hood: outlaws&legends .

з радістю представляємо вам другий сезон hood: outlaws&legends! у новому сезоні ви отримаєте новий бойовий пропуск повний косметики і новий захоплюючий ігровий режим: gold rush.

Щоб перемогти в цьому pvpve-режимі ваша команда повинна принести певну кількість золота в одну з контрольованих точок відродження раніше противників. Виможете забирати золото, грабуючи невеликі схованки, розкидані по рівню, вбиваючи охоронців і вбиваючи ворожих розбійників, що несуть золото.

Але будьте обережні — занадто багато золота змусить вас бігти повільніше, тому регулярно зберігайте його. Отримане золото і скрині зі скарбами повинні бутинакоплени на точках захоплення для досягнення спільної мети. Мета полягає в тому, щоб накопичити 2000 золота до того, як це зробить команда противника.вартові на рівні носяттрі ключа від сховищ: кожен ключ відкриває сховище, в якому знаходиться скриня зі скарбами. Враховуючи кілька скринь, схованки з золотом і можливість красти у конкурентів, цей режим воістину відкриває широкі можливості для талановитої гри і епічних моментів.

Список змін:

  • виправлено кілька проблем з колізіями на всіх рівнях
  • виправлено певну поведінку помічника в ближньому бою, через якого атаки ближнього бою націлені на некоректних ворогів.
  • виправлена помилка, через яку приціли робіна і маріанни скидалися неправильно.
  • виправлена помилка, через яку командир загону не міг запросити більше одного гравця.
  • виправлена потенційна проблема, через яку шериф не міг з’явитися в режимі classic heist на карті marshland.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here