У steam можна отримати чотири безкоштовні ігри

0
46

Пролог атмосферного хоррора за мотивами лавкрафта, розрахована на багато користувачів гра за мотивами реаліті-шоу і два ізометричних тайтла.

Часом розробники pc-відеоігор, що випускаються на платформі steam, роблять свої творіння абсолютно безкоштовними. Причин може бути багато, але в більшості випадків вони пов’язані з низькою популярністю і популярністю тайтлів. Втім, це ні в якому разі не говорить про те, що ці ігри погані.

З сьогоднішнього дня будь-який бажаючий може забрати в свою бібліотеку відразу чотири гри:

  • изметрическая гра wizard slime з елементами bullet hell — герой повинен зачищати підземелля, ухиляючись від летять в нього снарядів.
  • коротка пригодницька гра desolatium: prologue , створена за мотивами творів лавкрафта, з підтримкою vr. У ній ви будете вивчати локації і вирішувати різні головоломки.
  • шутер з видом зверху snake force , в якому вам потрібно рятувати заручників. Принцип гри побудований на класичній «змійці».
  • розрахована на багато користувачів гра the ‘i love money’ show , в яку можуть одночасно грати до 5 геймерів. Вони стануть частиною реаліті-шоу, переможцем якого стане той персонаж,до оторий зуміє накопичити бльше всього грошей. Ці гроші можна вибивати з суперників.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here