Відеокарти для 2к монітора під різні завдання

0
41

Всім привіт! сьогодні розглянемо, яка потрібна відеокарта для 2к монітора для різних завдань: для ігор, для роботи в офісних програмах, для перегляду відео на youtube та іншого.

Про те, чи може монітор не підтримувати відеокарту, читайте тут.

Згідно з моїми спостереженнями, в сучасних іграх для виведення зображення з роздільною здатністю 2560х1440, тобто 2к, необхідний мінімум для пк — nvidia gtx 1650 super або її аналог від amd. Звичайно, мова не йде про максимальних налаштуваннях графіки.

Грати ви будете на невисоких налаштуваннях графіки, але з прийнятним значенням fps.

Оптимальна графічна карта монітора 1440p із серії rtx, обладнана окремим чіпом штучного інтелекту. На великому дозволі ші навчається для кожної окремої гри-удосконалить дозвіл full hd, роблячи його дозвіл більше і отрисовивая необхідні деталі.

Якщо вас цікавить якісна картинка, мінімум, що потрібно купити — nvidia rtx 2060. Мова йде про комфорт у відеоіграх, адаптованих для платформи пк.

Якщо використовувати емулятор, наприклад андроїда або консолі playstation, можливі осідання фпс і невеликі лаги. Тут все залежить не тільки від відеокарти, але ще і від процесора, який не завжди коректно обробляє сигнали віртуального пристрою.

Якщо ж вас абсолютно не цікавлять ігри, то для мультимедійного комп’ютера при такому дозволі екрану досить графічного адаптера nvidia gtx 1060 з 3 гб відеопам’яті на борту.

На такій збірці ви зможете комфортно дивитися фільми і відео на ютубі, працювати в офісних додатках, а також обробляти фотографії за допомогою фотошопу.

Що стосується більш слабких графічних плат, наприклад gtx 1050 ti, то для монітора 2к такої потужності вже може виявитися недостатньо. Звичайно, фільми ви дивитися зможете, але не завжди комфортно — можливі фризи і короткочасні підвисання.

Також раджу почитати «краща і найпотужніша інтегрована відеокарта 2021 року».

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here