Як зробити свої стікери в whatsapp

0
43

Я розумію, що це не має нічого спільного з об’єктивністю, але моя основна претензія до whatsapp завжди зводилася до того, що це не telegram. Надто вже подобався мені месенджер павла дурова-своєю логікою, універсальністю і великим набором функцій. Природно, я виявився такий не один, тому дивуватися тому, що багато хто почав переходити в телеграм, не мало ніякого сенсу. Але розробники whatsapp не бажали втрачати аудиторію і поступово почали пропонувати користувачам те, про що раніше не можна було і помислити. Спочатку нам дали можливість прямого перенесення чатів з android на iphone і назад, а тепер дозволили створювати свої стікери. Про них-то ми сьогодні і поговоримо.

Тепер у ватсапі можна робити свої стікери

Як використовувати whatsapp на комп’ютері без смартфона

Поки можливість зробити свої стікери у ватсапі обмежена тільки настільною версією. Тобто, якщо ви задумали втілити свою мрію на смартфоні або планшеті, то нічого не вийде. Тільки whatsapp desktop або whatsapp web. Втім, нічого складного в цьому немає. Тому переходимо до інструкції.

Як зробити стікери в ватсапе

Оскільки для створення стікерів нам знадобиться настільна версія whatsapp, можливість підключитися до неї майже без використання iphone дуже стане в нагоді. Сам я користуюся — якщо користуюся-тільки ватсап веб, тому і показувати все буду на прикладі браузерної версії месенджера:

Залогінитися в ватсап веб можна тільки за допомогою телефону

  • виберіть «відсканувати» і відскануйте код на пк;
  • підтвердіть вхід і дочекайтеся авторизації в whatsapp.

Після завершення процедури входу iphone можна відкласти — він нам більше не знадобиться. Тепер переходимо безпосередньо до створення стікерів в ватсап :

Стікер можна зробити тільки у веб-версії ватсап

  • зліва від рядка введення повідомлення натисніть на скріпку;
  • виберіть «стікер» і завантажте картинку, з якої хочете зробити стікер;

У ватсапе є вбудований редактор стікерів

  • обріжте його, додайте текст або емодзі, якщо потрібно, і відправте.

Природно, ватсап пропонує тільки базовий набір інструментів редагування стікерів : обрізка, поворот, додавання емодзі, додавання тексту, заливка і прикрашання. Загалом, нічого особливого. Тому намалювати картинку з нуля прямо в інтерфейсі програми не вийде. Але для ситуативних стікерів і цього буде достатньо.

Як знайти стікери в ватсап

Ватсап на айфоне не в курсі , що ви тільки що зробили свої власні стікери

Незважаючи на те що whatsapp дозволяє створювати стікери , зібрати їх в єдиний набір (стікерпак) він не дає. Таким чином просто взяти і відправити його комусь або об’єднати для подальшого використання поки неможливо. Хотілося б, щоб ця функція з’явилася в одному з найближчих оновлень, тому що так користуватися стікерами буде зручніше.

Ще один негативний момент полягає в тому, що стікер, який ви відправляєте через whatsapp web хоч і з’являється в чаті на всіх ваших пристроях, не зберігається в розділ зі стікерами на iphone. Я перевірив, і в списку недавно використаних стікерів того, який я зробив сам, не виявилося.

Що ми маємо в сухому залишку? робити власні стікери у ватсапі дійсно можна. Для цього в інтерфейсі месенджера навіть є спеціальний редактор, який дозволяє вам відправити не просто якусь картинку, а навіть надати їй вигляд і зміст стікера. Інша справа, що користуватися цим практично досить складно.

Очевидно, що розробники whatsapp повинні провести ще більшу роботу з адаптації інструменту створення стікерів і їх інтеграції в месенджер. Тому що зараз все влаштовано так, що, варто вам відправити створений стікер

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here