Home Онлайн-сервіси Огляд програми Movavi Video Suite

Огляд програми Movavi Video Suite

0
937

Shares

Шановні читачі ТопОбзор, як ви знаєте, для редагування відео використовують спеціальні програми для монтажу. Ми вже писали про те, що якщо ви новачок, то не варто відразу намагатися освоїти потужні професійні інструменти. Краще почати з чогось більш простого, наприклад, з відеоредактора Movavi. Однак робота з відео може початися ще до стадії редагування. Наприклад, ви хочете записати відеоінструкцію з екрану або вітальну листівку на web-камеру, і вже потім редагувати і конвертувати в потрібний формат. Для всіх цих завдань у компанії є комплексне рішення – програма для створення відео Movavi Video Suite. Щоб почати роботу, скачайте програму з офіційного сайту (www.movavi.ru/suite/), встановіть і запустіть. У вікні, перейдіть у вкладку відео. Вона виглядає так:

У програмі 4 основні інструменти для роботи з відео:

 • Запис відео з екрану;
 • Захоплення з камер;
 • Редагування відео;
 • Конвертація відео.

Запис відео з екрану

Інструмент дозволяє захопити частину екрану (або весь екран) і записати відео. З його допомогою ви можете створювати інструкції, записувати навчальні відеоролики на youtube, зберігати записи прямих трансляцій. Принцип роботи простий:

 • Налаштовуєте рамки захоплення;
 • Задаєте параметри (ефекти, веб-камера, системний звук, мікрофон);
 • Натискаєте «Rec» для запису і «Стоп» для її зупинки.
 • Готове відео можете відразу обрізати, щоб прибрати зайві початок і кінець, або відкрити в редакторі для повноцінного монтажу. Перевага полягає в простоті використання і можливості відразу відредагувати записаний файл.

  Захоплення з камер (Запис відео з веб-камери)

  Інструмент «Запис відео з камер» найчастіше застосовується для запису відео з веб-камери. Його можна використовувати для створення вітальних листівок, відеоуроків або просто для запису відеоповідомлення для своїх родичів і друзів.

  В програмі ви вибираєте пристрій запису, дозвіл, частоту кадрів і пристрій захоплення аудіо. Записане відео можна відкрити за допомогою програми відеоредактор, що входить до складу Movavi Video Suite, і відредагувати.

  Movavi Video Suite

  Редактор відео

  Про відеоредактор Movavi ми вже докладно розповідали в одній з минулих статей (можете прочитати тут http://www.topobzor.com/movavi-redaktor-video/.html), тому зараз пройдемося лише на основних моментах.

  Перше – інтерфейс. Всі інструменти програми мають чітку назву та призначення а також переведені на російську мову. Це означає, що вам не треба довго вивчати інструкції в інтернеті перш ніж почати роботу.

  Друге – зручність. Багато речей тут виконуються на інтуїтивному рівні: треба додати фрагмент відео – перетягніть на доріжку, додати ефекти, переходи, текст і тд – перетягніть на доріжку, налаштувати конкретний фрагмент – подвійне клацання по ньому подальшого настроювання в спеціальному вікні.

  Movavi Video Suite

  Крім основних функцій, таких як обрізка, склейка, накладання музики, і так далі, тут є і більш цікаві інструменти. Серед них: заміна фону, масштаб і панорама, стабілізація, виділення і цензура. З їх допомогою користувачі-початківці можуть не тільки поліпшити свої відео, але і закласти певну базу для подальшої роботи з професійними програмами. Програма відмінно підходить для створення простих відеороликів і фільмів.

  Конвертер

  Напевно, це є однією з найбільш корисних програм абсолютно для всіх користувачів є конвертер. Новачок ти чи досвідчений користувач, у кожного періодично трапляється ситуація, коли викачані файли з інтернету не вдається відтворити на пристрої. З цією проблемою борються відео конвертери.

  Movavi Video Suite

  Ви можете зайти в інтернет і використовувати онлайн-конвертери, але для великих файлів це буде занадто довго (вивантажити файл на сервер, обробити, завантажити на ПК), так і не безпечно. Можете використовувати програми, що встановлюються на комп’ютер. Головна перевага конвертера Movavi в тому, що програма підтримує величезну кількість різних форматів і виробляє конвертацію на високій швидкості. Швидкість дійсно висока, відео розміром 1,2 Гб обработалось приблизно за 10 секунд. При цьому вихідна якість залишилося незмінним. Програма в першу чергу актуальна для тих, хто часто качає фільми, серіали або музику з інтернету.
  __
  Автор: Топобзор спільно з Movavi Video Suite.

  Схоже

  Share on Facebook Share
  0
  Share on TwitterTweet
  0
  Share on Google Plus Share
  Share on Pinterest Share
  0
  Share on LinkedIn Share
  Share on Digg Share
  0
  Total Shares
  comments powered by HyperComments!

  NO COMMENTS

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here