В hood outlaws&legends стартував другий сезон з «золотою лихоманкою» і багатим бойовим пропуском

0
40

Вийшов в травні цього року pvpve-бойовик hood outlaws&legends був дуже прохолодно зустрінутий ігровим співтовариством, проте цей факт анітрохи не заважає розробникам з sumo digital продовжувати підтримувати своє творіння новим контентом. Сьогодні, наприклад, автори оголосили про старт в грі другого сезону, з яким hood outlaws&legends поповниться новим режимом gold rush і бойовим пропуском з новими виглядами персонажів і варіантами зброї.

Отже. Режим gold rush, він же «золота лихоманка», являє собою варіацію основного pvpve-режиму hood outlaws&legends: гравцям необхідно забирати розкидане за рівнем золото і приносити його в одну з контрольованих точок відродження швидше, ніж це зроблять опоненти. Золото можна добути зі схованок, ліквідуючи охоронців і ворожих розбійників. Важливо пам’ятати, що золото важке, і багато його за один раз не потягнеш: так чи інакше вам належить робити це в кілька заходів; в іншому випадку швидкість пересування сповільниться до сміховинної.

Що до бойового пропуску, то прогресія в ньому здійснюється за допомогою здійснення пограбувань. До складу бойового пропуску включені більше сотні нових облич для персонажів і зброї, а також нові прапори.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here