Як нед може стати хобгобліном в » людині-павуку 3: немає шляху додому»

0
48

Існують припущення, що у фільмі « людина-павук: немає шляху додому » ми побачимо, як нед, кращий друг пітера паркера, прийме образ хобгобліна – свого альтер-его з коміксів. І є врахувати кількість теорій, що циркулюють навколо сюжету, такий результат може бути ймовірним.

Спочатку, коли нед був представлений в « людині-павуку: повернення додому », кількість змін, внесених в персонажа, не давало будь-яку надію, що він стане хобгобліном в майбутньому. Але в рамках маркетингу «людини-павука: немає шляху додому » ми бачили виконавця ролі джейкоба баталона в якомусь помаранчевому ковпаку-і це міг бути натяк, що чекає персонажа в триквелі. І це не кажучи вже про те, що актор значно скинув вагу.

Крім того, в свою роль може зіграти і мультивселенная, якій буде приділено значну увагу; ідея про те, що може існувати безмежна кількість паралельних всесвітів є причиною, чому нед лідс може перетворитися в хобгобліна. І є кілька способів, як саме це може бути реалізовано.

нед може вкрасти спорядження і формулу у зеленого гобліна

У коміксах marvel хобгоблін безпосередньо пов’язаний зі спадщиною найлютішого ворога людини-павука, зеленого гобліна. Оригінальний хобгоблін, родерік кінгслі, отримав свою зброю і спорядження з секретного притулку тодішнього померлого лиходія, нормана озборна, і подібним шляхом речі можуть скластися і в кіновсесвіту marvel.

Може виявитися, що в одній з паралельних всесвітів нед є злочинцем, який випадково натрапив на схованку зі зброєю зеленого гобліна; він міг би одягатися в костюм і почати злочинну діяльність за допомогою планера нормана озборна і фірмових бомбочок. Таким чином, нед може зійти з розуму, що призведе до того, що він стане небезпечним ворогом для людини-павука в кіновсесвіті marvel. Тим не менш, такий поворот може також здатися надто поспішним, враховуючи те, скільки вже персонажів з’явиться в блокбастері.

нед може стати хобгобліном, щоб допомогти людині-павуку

Необов’язково, щоб нед представляв темну сторону, якщо він буде в образі хобгобліна – зрештою, нед ніколи не був справжнім лиходієм в коміксах. Можливо, десь в мультивселенной є місце, багато в чому схоже на mcu, де немає – кращий друг пітера і людина, якій він довіряє найбільше. Він також може знати, що пітер і людина-павук-єдине ціле, і в залежності від свого рівня знань і ресурсів, нед міг отримати доступ до інопланетної технології стерв’ятника і створити планер, щоб допомагати людині-павуку. Можливо, він хотів би стати героєм, але трагічні події в житті, так чи інакше, змусять його перетворитися на лиходія.

неду можуть промити мізки і перетворити в хобгобліна

Можливо, найкращий підхід для marvel і той, який був би найбільш розумним, це просто адаптувати історію хобгобліна неда лідса з 1980-х років. У коміксах нед був позитивним персонажем, і пітер довіряв йому, але його життя змінилося на гірше, коли він виявив притулок справжнього лиходія хобгобліна, родеріка кінгслі. Потребуючи, щоб хтось взяв на себе відповідальність за свої злочини, кінглі промив мізки неду, змусивши його думати, що він був хобгобліном. Цей план спочатку був ефективним для кінгслі, який був непохитний у тому, що його таємна особистість залишається прихованою від світу; і навіть людина-павук обманом змусили повірити в брехню кінгслі. Але проблеми виникли тоді, коли в результаті промивання мізків неда він став психічно неврівноваженим.

У нього розпався шлюб, і життя буквально звалилося. Відчуваючи, що нед став тягарем, кінгслі найняв кілера, щоб убити його. Лише кілька років по тому людина-павук виявив, що кінгслі підставив неда, і що він взагалі ніколи не був хобгобліном.

Точно так само, потенційна mcu-версія родеріка кінгслі могла б викрасти неда, і на відміну від канону в коміксах, психологічна обумовленість могла б перетворити його в корисну пішака набагато більш серйозної загрози. Тим не менш, mcu все ще не має своєї версії нормана озборна, і, швидше за все, такий сценарій може бути проблематичним.

У будь-якому випадку, здається, що неда чекають якісь зміни в майбутньому. Як ви думаєте, чи побачимо ми хобгобліна в »

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here