Церемоніальний лук в genshin impact: кому підходить і як з ним грати?

0
52

Церемоніальний лук в genshin impact-непогана зброя з церемоніальної серії з цікавим пасивним ефектом, який відмінно підходить цілій групі персонажів. На кому він буде найбільш ефективним і чи варто спроб отримати?

Як отримати церемоніальний лук в genshin impact

Єдиний спосіб отримання – вибити з банера. Зброя відноситься до стандартних, тому отримати можна з усіх типів молитов в будь-який час. Періодично в збройовому банері буває підвищений шанс на предмети церемоніальної серії, скористайтеся цією можливістю.

тип: стрілецьке

рідкість: ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️

базова атака: 44-565

додаткова характеристика: 6,7-30,6%

пасивний ефект: безтурботний. Попадання елементальним навиком з ймовірністю 40-80% моментально відновлює власний відкат. Виникнути може не частіше разу на 30-16 секунд

Як підняти і пробудити церемоніальний лук

Для піднесення потрібні наступні матеріали:

скріншот з сайту https://genshin-impact.fandom.com/ru/wiki/genshin_impact_вики

Для пробудження будуть потрібні дублікати зброї, всього 4 штуки.

На відміну від більшості видів зброї, які можуть бути ефективними на 1 стадії пробудження, для церемоніального лука дуже бажано досягти 5-й, щоб пасивка була значущою.

Через своїх характеристик лук найбільше підходить лучнику-саппорту, для якого дуже важливий елементальний навик. Відновлення енергії дозволить частіше використовувати вибух стихій, це потрібний параметр для персонажів підтримки або сап-дд.

  • діона-відмінний лук для неї. Елементальний навик завдає кріо шкоди і дає щит, а в деяких ситуаціях його наявність може бути вкрай важливим – наприклад, в битві з босами на зразок аждахи. Заряджений щит відкочується аж 15 секунд, і використання церемоніального лука з високою стадією пробудження дозволить підтримувати посилену версію навички майже постійно. З урахуванням спрацювала пасивки, звичайно. Відновлення енергії дасть діоні можливість частіше ультувати і лікувати загін.
  • кудзе сара-якщо немає більш «дамажного» лука, то можна використовувати церемоніальний. Її заклик грози тенгу дає бонус сили атаки на 6 секунд, а його відкат становить 10 секунд. Активація пасивки зброї дозволить збільшити тривалість цього баффа через двох використань, або зберегти його до кінця попереднього. До того ж сара володіє потужним вибухом стихій, так само баффає союзників.
  • фішль-присутність оза на полі бою для неї вкрай важливо. Відкат елементального навички становить 25 секунд, а значить церемоніальний цибулю стане для неї неймовірно корисним, якщо пробудження на високій стадії. Ульта фішль скидає час присутності оза, а значить, їй буде корисним збільшене відновлення енергії. У поєднанні зі скиданням відкату елементального навички фішль з цим луком здатна битися разом зі своїм вороном величезну кількість часу і вносити колосальний шкоди.

Як грати з церемоніальним цибулею

Стиль гри досить простий – екіпірувати цибулю і використовувати у відповідній ситуації елементальний навик. Далі є два варіанти подій-пасивка спрацює і відкат скинеться, в цьому випадку потрібно дочекатися кінця дії ефектів (щита, баффа або союзника), і використовувати вміння знову. Під час очікування не обов’язково залишатися на лучнику – перемикання на іншого героя ніяк не завадить.

Другий випадок-пасивка не спрацювала і відкат залишився базовим. В цьому випадку ніяких бонусів повторно отримати не вдасться і можна спокійно переключитися на іншого персонажа до моменту, поки не буде потрібно навик власника лука знову.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here