Doom eternal-зірвіть джекпот в міні-події «останній шанс: да здраствует вега»

0
54

Всі ставки скасовуються, тому що ми починаємо чергову міні-подію з серії «останній шанс»! заробляйте досвід і отримуйте прикраси з нашого попереднього події «хай живе вега» в міні-події » останній шанс: хай живе вега»!

Починаючи з сьогоднішнього дня і до 9 грудня гравці можуть заробляти досвід в doom eternal і отримувати прикраси, в тому числі кат «галактичні бризки», тигровий елементаль болю і колекційний набір «манкубус-король»! як завжди, вам потрібно набирати менше досвіду, ніж зазвичай, тому ви встигнете отримати всі прикраси в міні-події «хай живе вега» до його завершення.

Але як же набрати досвід? легко! проходьте рівні кампанії, завершуйте матчі в battlemode і виконуйте щотижневі випробування, щоб накопичити досвід і отримати нагороди. Після закінчення міні-події» хай живе вега » його прикраси увійдуть в набір, який можна буде купити в цифрових магазинах різних платформ. Якщо ви давно мрієте про малиновому манкубусі, зараз саме час зайти в doom eternal і заробити ці нагороди, поки ще є можливість!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here