Містобудівний симулятор на марсі per aspera отримає нове розширення в наступному році

0
57

Науково-фантастичний містобудівний симулятор на марсі per aspera святкує свою першу річницю випуском нового оновлення та анонсу нового доповнення, яке вийде на початку наступного року. З моменту запуску гри в грудні минулого року було випущено п’ять основних патчів, а також безкоштовне розширення green mars , яке супроводжувало останнє оновлення 1.5.

Сьогоднішній патч 1.5.2 містить деякі додаткові функції, що підвищують якість життя, наприклад, зміна розподілу ресурсів, так що тепер в секторі є гарантована кількість кожного ресурсу. Є новий варіант легшої складності під назвою «сюжет» для режиму кампанії і «ігровий майданчик» для режиму пісочниці, при цьому інші рівні, крім найскладнішого, будуть перейменовані.

На додаток до сьогоднішнього патча, бета-версія наступної основної версії — 1.6-з’явиться в steam 16 грудня і триватиме до 23 грудня. Вона повинна включати першу версію багатокористувацького режиму.

» це дуже велика система, — пояснює розробник tlön industries, — тому ми ще не зовсім знаємо, коли оновлення буде дійсно готово, оскільки все ще потрібно безліч тонких налаштувань і виправлень. Це буде всього лише перший погляд на те, щоб зібрати ваші відгуки, протестувати системи і подивитися, що нам ще потрібно поліпшити».

Ви можете прочитати повні примітки до патча 1.5.2 за посиланням.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here