Просунута графічна модифікація the witcher 3-50 графічний модів, 8к і трасування променів

0
48

Два роки тому при одній згадці продовження культової саги the witcher, наші читачі впадали в ейфорію, розповідаючи про те, як сильно вони чекають гру відьмак 4, що там хочуть побачити, і коли приблизно вона повинна вийти. Кілька днів тому глава cd projekt red прямо заявив про старт роботи над головною франшизою студії. Ще зовсім недавно це справило б справжній фурор, але сьогодні сприймається зі стриманим оптимізмом. Адам кічіньскі явно припізнився. Фанати геральта безсумнівно чекають виходу четвертої частини, але вже втомилися від постійних інтриг, переносів і тому подібного інформаційного сміття, який генерують представники cd projekt red.

В даному випадку немає взагалі ніякої інформації, а сам адам кічіньскі нагнітає таємничості. Судячи з усього, сьогодні сказати йому взагалі нічого, але дуже потрібно, адже інвестори чекають. Саме тому доводиться в черговий раз переносити терміни виходу cyberpunk 2077 для консолей наступного покоління, а також вкотре констатувати складнощі з випуском ремастера the witcher 3. І що нам залишається робити в ситуації, що склалася? представники каналу digital dreams вважають, що чекати від cd projekt red подачок не варто, адже завжди можна встановити просунуту модифікацію, в значній мірі поліпшує графіку.

На відео нижче можна побачити, наскільки сильно перетворюється гра після додавання 50 візуальних модів і трасування променів. Заздалегідь попереджаємо, що жодних змін у бойовій системі не передбачено. Персонажі виглядають так, як і задумано спочатку, а ось текстури куди більш сучасні, ніж в оригінальній версії. Місто виглядає живим, а яскраві фарби кидаються в очі непідготовленим користувачам. Ще більше вражають відображення, а призахідне сонце повільно повзе по небу, залишаючи в калюжах невеликі яскраві острівці. Вночі місяць підсвічує великі соняшники, а палаючий меч геральта можна легко використовувати як справжнісінький ліхтар. І все це доступно в дозволі 8к. Автори використовували відеокарту geforce rtx 3090, тому, якщо ви захочете завантажити собі аналогічну модифікацію, потурбуйтеся потужною графічною картою.

Ми б не стали переоцінювати роботу ентузіастів, але не помітити змін в порівнянні з оригіналом неможливо. У той же час ми зовсім нічого не знаємо про те, що планує зробити з the witcher 3 cd projekt red в 2022 році. Чи буде переглянута бойова система або ми отримаємо ще один клон grand theft auto: the trilogy – the definitive edition, не знає ніхто. Цілком можливо, що представники студії захочуть поліпшити свій фінансовий стан за рахунок власників консолей останнього покоління, тому віддадуть перевагу зробити все можливе, щоб стара гра виглядала максимально сучасно.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here