Segway буде виробляти роботів-кур’єрів для сервісу доставки coco — вони схожі на » яндекс.ровери «

0
47

Виробник гіроскутерів, компанія segway уклала угоду про співпрацю зі стартапом coco для створення тисячі частково автоматизованих роботів-доставщиків. Про це повідомляє видання techcrunch.

Джерело зображення: coco

У першому кварталі 2022 року роботів-кур’єрів почнуть використовувати в лос-анджелесі та двох інших американських містах, де сосо розвиває однойменну службу доставки і вже використовує 100 роботів-кур’єрів. Повідомляється, що coco також розмістила замовлення на виробництво додаткових 1200 роботів, випуск яких почнеться в травні або червні майбутнього року.

Компанія segway займається дослідженнями робототехніки ще з 2016 року. Тоді виробник гіроскутерів представив свого першого робота loomo. Його нижня частина по суті являла собою двоколісну скутерну основу, до якої була прироблена роботизована голова, оснащена камерами intel realsense rgb-d і системою розпізнавання мови. Однак loomo був скоріше експериментом, ніж серійною моделлю. Партнерство з coco дозволить segway реалізувати свої плани в розвитку робототехніки в більш широкому масштабі.

Нові роботи segway для coco будуть оснащені дистанційним керуванням, камерами, а також датчиками для безпечного пересування і створення ефективного маршруту.

Додамо, що роботи-кур’єри стають все більш поширеними. Російська компанія «яндекс «активно розвивається в даному напрямку зі своїми автономними колісними роботами» яндекс.ровер», які вже служать для доставки їжі із закладів громадського харчування в росії, сша і оае.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here