Універсальний менеджер закладок Atavi.com

0
983

Shares

Ми дуже цікаві, і в інтернеті ми знаходимо океани корисної та цікавої інформації, яку ми старанно намагаємося зберегти в надійному місці, щоб не загубитися у всьому круговерті «білого шуму» цифрової ери.

Найцінніше зберігають у наворочених сейфах, а найважливіші і дорогоцінні сайтів довіряють спеціальним сервісів — менеджерам закладок. Звичайно, зараз таких сервісів існує не один десяток, більше того, всі сучасні браузери вміють зберігати і синхронізувати закладки. Однак при всій цій палітрі можливостей менеджерів закладок знайти по-справжньому зручний, надійний і гнучкий сервіс – завдання досі непроста.

Саме тому я обрав для нашого чергового огляду цікавий сервіс, який вигідно відрізняється від стандартних сервісів менеджерів закладок – Atavi.com. Давайте розглянемо детальніше його можливості.

Отже, крім того, що Atavi.com має стандартний функціонал, характерний для подібних сервісів менеджерів закладок (наприклад, імпорт, експорт закладок, можливість ділитися в соціальних мережах тощо), у нього є й досить цікаві особливості. І ось що привернуло мою увагу.

Відмітні особливості менеджера закладок Atavi

Кросбраузерність і синхронізація

менеджер закладок

Без сумніву, це найважливіші можливості менеджера закладок. В будь-якому браузері, на будь-яких пристроях, будь-яких операційних системах, в будь-який час ви маєте доступ до всіх ваших збережених закладок. Завжди. При цьому дані моментально синхронізуються через «хмару», і відразу доступні. Складно переоцінити цю «фічу».

Крім того, розробники Atavi подбали про якісні плагінах для всіх популярних браузерів Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Safari, навіть Internet Explorer. Після установки відповідного плагіна і реєстрації в сервісі Atavi.com подальше збереження відбувається в лічені секунди.

Так що зберігши важливу закладку на робочому комп’ютері в офісі, ви спокійно душею її знайдете на своєму мобільному телефоні або інтернет-кафе десь на краю світу. До речі, здається, пора у відпустку 🙂

Візуалізація та групи

Ще одна цікава особливість сервісу в тому, що в Atavi є можливість перемикатися на візуальні закладки – візуали тріумфують :-). При цьому збережені закладки можна формувати в групи для сортування інформації. Таким чином потрібна нам інформація — наочна, добре організована, з зрозумілою вам структурою і логікою, на своєму місці і швидко доступна. При цьому, якщо вам звичніше стандартний вигляд закладок, можна використовувати і його.

Теми оформлення

О, так, безсумнівно візуали скажуть спасибі за таку «фічу», яка дає можливість змінювати теми оформлення. Такі теми можна вибрати з каталогу (до речі, дуже яскраві фотографії), так і залити своє зображення.

Віджети

Мені сподобалася можливість «прокачати» стартову сторінку, додавши на неї різні віджети (їх зараз 8). Серед таких віджетів: останні відвідані сайти, улюблені сайти, групи закладок, прогноз погоди, курс валют, RSS-канал мої повідомлення, останні додані сайти.

Багатомовність

Рідкісний сервіс може похвалитися підтримкою багатомовності в інтерфейсі. А ось Atavi пропонує на даний момент 20 мов. Серед них: російська, українська, англійська, німецький, хорватська і навіть китайську. Можете запрошувати своїх друзів і родичів з будь-якої країни.

Безкоштовно

Ну і «вишенька на тортику» — приємно здивувало те, що творці сервісу залишаються вірні своїм обіцянкам і менеджер закладок Atavi абсолютно безкоштовний. При цьому кількість збережених закладок не обмежена. При такому цікавому функціоналі. Безкоштовно.

Висновок

Я об’єктивно намагався поділитися з вами, шановні читачі ТопОбзор, своєю думкою про це сервісі менеджера закладок. Без сумніву, мені він сподобався, тому що зручний, наочний і безкоштовний. Він однозначно вартий того, щоб його спробувати. Адже поки не спробуєш, не дізнаєшся чи підходить тобі даний сервіс. Мені підходить.

Автор: ТопОбзор. При використанні цього матеріалу активне посилання на http://topobzor.com обов’язкова.

Схоже

Share on Facebook Share
2
Share on TwitterTweet
0
Share on Google Plus Share
Share on Pinterest Share
0
Share on LinkedIn Share
Share on Digg Share
2
Total Shares
comments powered by HyperComments!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here