Кооперативний хоррор на виживання paranormal hunter вийде на пк у другому кварталі 2022 року

0
48

Японський розробник ealogames оголосив, що кооперативна гра жахів на виживання « paranormal hunter », натхненна японським фольклором і фільмами жахів, вийде на пк в ранньому доступі steam у другому кварталі 2022 року. Дія paranormal hunter розгортається в покинутих локаціях, повних злих духів. Гра підтримує англійську, іспанську, японську, португальську, російську і спрощену китайську мови.

Paranormal hunter буде запускатися з повною підтримкою клавіатури і миші, а vr підтримує oculus rift, htc vive, valve index і windows mixed reality. Версії для playstation 5, playstation 4 і nintendo switch вийдуть разом з релізом повної версії для пк в кінці 2022 року.

Досліджуйте горезвісні місця з привидами поодинці або з чотирма гравцями в спільній мережевій грі. Проводьте розслідування паранормальних явищ в старих будинках, давно занедбаних лікарнях та інших зловісних місцях. Обшукайте кожну сцену в пошуках ключових об’єктів і доказів, щоб викликати темних духів, які відмовляються рухатися далі, дізнаючись трагічну історію кожного місця, а потім виженете кожного примари, перш ніж їх темна енергія пошириться і поглине нещасні душі.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here