Власник surface duo 2 запропонував спосіб поліпшення смартфона

0
36

Один з власників смартфона surface duo 2 вважає, що microsoft могла б реалізувати відображення пропущених повідомлень в закритому стані більш зручним і, що найголовніше, простим способом. Для наочності він втілив свою ідею в рендерах.

Surface duo 2-складаний смартфоном з двома роздільними екранами. Вони вигнуті по центру, завдяки чому в закритому стані на бічній грані можна бачити час і різні повідомлення. Однак в реальності розглянути щось вкрай складно-треба повертати пристрій під певним кутом. Крім того, в розкритому стані зігнутість екранів не додає зручності. Тому користувач під ніком rainbowwolfer запропонував свій варіант вирішення цієї проблеми.

Він пропонує використовувати дисплей microsoft на зовнішній стороні пристрою для виведення різної інформації, вбудувавши в нього чотири невеликих дисплея. Так як вони будуть служити тільки дляпоказу повідомлень, то робити його сенсорним зовсім не обов’язково, тому натолщіну пристрою це не зробить особливого впливу. А якщо немає ніяких повідомлень, то екрани можуть світитися різними кольорами, утворюючи логотип компанії.

У коментарях до посту автора багатьом сподобалася така концепція. Хоча знайшлися і ті, хто вважає, що microsoft не варто копіювати ідеї інших виробників із зовнішнім екраном.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here