Геймплей консольної версії transient: extended edition

0
69

У мережі знайшлося 23 хвилини ігрового процесу розширеної версії хорору transient, яка 8 грудня 2021 року відвідає playstation 4, playstation 5, xbox one, xbox series x | s і nintendo switch. Геймплей записаний на гібридній консолі. У розширене видання входять додаткові варіанти ігрового процесу, абсолютно нову кінцівку і безліч поліпшень якості життя. Консолі від майкрософт і соні отримають підтримку hdr, доопрацьоване управління геймпадом. Також всі консолі отримали додаткові слоти під збереження гри.

У transient те, що залишилося від людства, живе в замкнутій цитаделі, побудованій для того, щоб уникнути суворої навколишнього середовища в далекому постапокаліптичному майбутньому. Дізнайтеся, що відбувається з вами і вашими товаришами в цьому апокаліптичному світі.

Щоб дослідити інші виміри, розгадуйте загадки і зламуйте системи. Відкрийте для себе реальність, яка змусить вас засумніватися в своєму здоровому глузді і в самому своєму існуванні. Transient адаптується і грунтується на важливих елементах обох жанрів, щоб ваш досвід був одночасно знайомим і новим.

У жовтні 2020 року проект вийшов на пк. У steam він збирає змішані огляди.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here