Група співробітників activision blizzard закликає джеффа кілі використовувати the game awards для впливу на всю галузь

0
56

The game awards «повинна стати платформою для виявлення проблем галузі в цілому».

Церемонія the game awards 2021 стартує 10 грудня, але не у всіх є бажання відзначати це ігрове свято. Група співробітників activision blizzard, відома як abetterabk, закликає джеффа кілі перетворити шоу на платформу для позитивних змін у галузі.

ми підтримуємо присудження ігрових нагород, щоб захистити розробників ігор, які зазнали жорстокого поводження з боку їхніх компаній, — йдеться в заяві групи. джефф кілі, ми закликаємо вас використовувати свою платформу для виявлення проблем галузі в цілому. проблеми, з якими ми стикаємося в abk — це ті ж проблеми, з якими стикається abetterubisoft. Ті ж проблеми, з якими стикаються співробітники всієї ігрової індустрії, – зазначила група.

Abetterubisoft веде давню суперечку з ubisoft з приводу умов на робочому місці.

Далі abetterabk описує деякі з найбільш гострих проблем, з якими стикаються працівники галузі. Це включає в себе працевлаштування за контрактом, статус груп із забезпечення якості та дискримінацію на робочому місці.

підрядники по всьому світу піддаються несправедливим умовам праці. Працівники контролю якості (qa) не розглядаються як співробітники рівного класу в процесі розробки. Дискримінація щодо співробітників з числа меншин прихована.

Багато проблем були задокументовані ще в минулому, а співробітники, що працювали за контрактом і нещодавно були звільнені з activision blizzard, розповіли про свій досвід роботи в компанії за листопад минулого року.

Коментар abetterabk про статус груп із забезпечення якості нагадує недавні звільнення в raven software. Компанія розробила call of duty warzone, заробивши більше мільярда доларів. Raven software є дочірньою компанією activision blizzard.

я засмучений. Моїм друзям з відділу контролю якості в raven протягом декількох місяців обіцяли, що activision працює над реструктуризацією заробітної плати для збільшення їх заробітної плати. Сьогодні ж одного за іншим цінні члени команди викликаються на збори і їх звільняють, – говорить остін о’брайен, менеджер спільноти raven software.

Дискримінація на робочому місці була проблемою в галузі протягом багатьох років. У листопаді з’явилася інформація про те, що джен онил запропонували рівну оплату її колегам-чоловікам тільки після того, як вона звільнилася. Оніл була співкерівником в activision blizzard.

коли майк і я були призначені на ту саму співведучу роль, ми перейшли на цю роль з нашою попередньою зарплатою, яка не була еквівалентною. Так і залишалося протягом деякого часу після того, як ми зробили кілька відхилених запитів про зміну її на паритетність. Хоча компанія поінформувала мене до того, як я подала заяву про звільнення, що вони працюють над новою пропозицією, нам зробили еквівалентні пропозиції вже після того, як я подала у відставку, – прокоментувала ситуацію оніл.

Abetterabk завершили свою заяву закликом до змін в галузі:

сьогодні у нас є унікальна можливість використовувати свій голос для змін в галузі, але ми не можемо зробити це поодинці. Ми закликаємо працівників ігрової індустрії виступити за зміни. Ми закликаємо джеффа кілі використовувати свій голос для змін під час церемонії нагородження the game awards.

Раніше кілі вже заявив, що activision blizzard буде виключена з участі в церемонії the game awards:

крім номінацій, я можу підтвердити, що activision blizzard не буде брати участь у церемонії вручення нагород the game awards цього року. The game awards — час святкування для індустрії найбільшого виду розваг у світі. Ні в якій компанії або спільноті немає місця жорстокому поводженню, переслідуванню або хижацьким діям.

Abetterabk хочуть, щоб кілі розглядав галузь в цілому, а не тільки одну лише activision blizzard:

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here