Хакери вкрали з біржі bitmart криптовалюту на суму $196 млн

0
48

Шахрайство з криптовалютами у великих розмірах продовжує бути однією з головних загроз володіння подібними активами. Coindesk і engadget повідомляють, що на біржі bitmart була вкрадена криптовалюта на суму $196 млн.зловмисник спустошив гаманці ethereum і bnb, потім shiba і usdc. Це сталося 4 грудня.

Засновник біржі шелдон ся стверджує, що під загрозою знаходиться невеликий відсоток активів. Щоб уникнути подальших проблем тимчасово заборонено виводити кошти і ведеться перевірка системи безпеки.

Особа зловмисника або зловмисників невідомі. Вкрадені гроші відправили в сервіс мікшування ethereum, щоб надалі ускладнити їх відстеження. Кріптовалютние хакери не завжди приймають подібні запобіжні заходи. Атакував poly network зловмисник в результаті повернув вкрадені кошти. На його думку, так він сприяє посиленню систем безпеки. Можливо, це була спроба обілити себе, оскільки виникла загроза, що зловмисника вирахують самостійно.

Це далеко не найбільша цифрова крадіжка. У випадку з poly network було вкрадено $ 610 млн за курсом того часу. Однак, в даний час це одна з найбільших крадіжок на централізованих біржах. Багато цінують криптовалюта за нібито існуючу у них анонімність. Анонімність є палицею про два кінці: якщо вона не дозволяє визначити власника криптовалюта, вона може не дозволити знайти вкрав цю криптовалюта хакера.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here