Інсайдер: наступна battlefield стане геройським шутером

0
43

Свіжа battlefield 2042 вже встигла отримати тонну критики з боку геймерів, в тому числі через нову систему фахівців. За даними інсайдера тома хендерсона, автори гри не просто так вирішили відмовитися від звичних класів. Новинка повинна була стати першим кроком у переході до концепції шутера з героями.

Передбачається, що ця ідея була закладена в battlefield 2042 з самого початку. Якщо розробники не стануть міняти курс, враховуючи критику на адресу свіжого шутера, наступна гра серії буде ще більше сфокусована на фахівцях — на манер apex legends або overwatch.

Хендерсон додав, що інформацію варто сприймати з часткою скепсису, проте про плани перейти до нової концепції він чув лише тиждень тому. На думку інсайдера, автори battlefield не стануть відмовлятися від обраного курсу. Недавній шутер вже пережив зміну концепції, але фахівці все ж дісталися до релізу.

Нагадаємо, що неоднозначна battlefield 2042 вийшла 19 листопада на pc, playstation 4, playstation 5, xbox one і xbox series x/s. Гра отримала середні оцінки від критиків, тоді як користувачі просто розгромили рейтинг шутера на metacritic і в steam. Крім іншого, геймери залишилися незадоволені і системою фахівців. На цьому тлі в dice почалися серйозні зміни-серія шутерів навіть отримала нового керівника.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here