Критики визнали halo infinite гідним продовженням серії

0
48

До виходу одного з головних ексклюзивів microsoft поточного року — halo infinite — залишається всього пара днів, і багато критиків вже встигли винести вердикт новому науково-фантастичному шутеру 343 industries.

Джерело зображень: xbox

До моменту публікації даного матеріалу у halo infinite на metacritic накопичилося 79 оцінок: на версію для xbox series x і s довелося 65 рецензій, на pc — 14, а на xbox one гру поки оцінити не встигли.

Середній рейтинг halo infinite при цьому варіюється від 81 (pc) до 87 % (xbox series x і s). Для порівняння: halo 4 (84-87 %) і halo 5: guardians (84 %) свого часу отримали від журналістів схожі бали.

Авторам оглядів припали до душі механіка стрільби, відкритий дизайн локацій, впровадження гака-кішки, зворушливий фінал історії кортани, добротна сюжетна кампанія і міцний мультиплеер.

Серед недоліків halo infinite виділяють одноманітність оточення, стандартний набір активностей у відкритому світі, відсутність пам’ятних моментів, проблеми системи прогресу в мережевій грі і брак кооперативу на старті.

Halo infinite не вражає графікою

Денис щенніков в огляді для 3dnews назвав halo infinite «добротним шутером з прекрасною центральною механікою і необов’язковим відкритим світом» і пожурив розробників за надмірну експлуатацію ностальгії по перших частинах.

Halo infinite вийде 8 грудня на pc (steam, microsoft store), xbox one, xbox series x і s. Майстру чифу на пару з пілотом і іі «зброя» належить відправитися на зета-кільце, щоб здолати сили «знедолених» і розкрити ще більше таємниць.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here