Плагін Вордпресс для шарінга

0
962

Shares

З практики розробки і просування сайтів відомо, що наявність соціальних кнопок на сайті дає можливість істотно збільшити загальна кількість відвідувачів за рахунок залучення їх із соціальних мереж.

Існує безліч плагінів для WordPress закладок і шарінга контенту сайту в соціальні мережі. ТопОбзор вже робив обширний огляд плагінів для WordPress, в тому числі і плагінів для шарінга в соціальні мережі, одак в поточному огляді ми хочемо запропонувати нашим читачам розглянути новий, функціональний плагін WordPress — Uptolike Share Buttons — безкоштовний віджет соціальних закладок і шарінга зі статистикою, який раніше не потрапив у поле нашої уваги.

Плагін WordPress Uptolike Share Buttons – це віджет з єдиним інтерфейсом, який дозволяє керувати ефективністю соціальних кнопок на сайті, збирати та аналізувати статистику по лайкам, кулях, кількості повернень, кількістю залучених нових користувачів, джерел соціального трафіку і так далі.

Одне з головних переваг даного плагіна в тому, що користувачеві не потрібні спеціальні знання програмування або навички html коду для установки плагіна, його фішки — простота і наочність, при цьому плагін володіє гнучкими настройками і досить хорошим функціоналом.

Список підтримуваних соціальних мереж на даний момент 30+, при цьому, звичайно ж в першу чергу варто відзначити популярні соціальні мережі, такі як Facebook, Вконтакте, Однокласники, Twitter, Livejournal та ін.

Крім того, плагін Uptolike Share Buttons — безкоштовний.

1. Інсталяція і активація плагіна Uptolike Share Buttons

У розділі Плагіни необхідно ввести пошук плагіна за назвою: Uptolike Share Buttons, потім натиснути кнопку «Встановити». Після успішного встановлення плагіну потрібно активувати плагін шляхом натискання кнопки «Активувати плагін».

плагин вордпресс для шаринга

плагин вордпресс для шаринга

Успішним результатом установки буде відображення плагіна Uptolike Share Buttons у розділі «Додатки».

 2. Конструктор плагіна Uptolike Share Buttons

Коштувати особливо відзначити, що плагін Uptolike Share Buttons має наочний і простий конструктор, який дозволяє робити досить гнучкі налаштування в чотирьох вкладок:

  • Основні налаштування
  • Вибір соціальних мереж
  • Налаштування стилів
  • Налаштування Follow

При цьому результат маніпуляцій з різними параметрами візуально відразу відображається у правій панелі конструктора, що дуже зручно.

Розглянемо детальніше інтерфейс даних вкладок:

плагин вордпресс для шаринга

плагин вордпресс для шаринга

 3. Статистика плагіна Uptolike Share Buttons

Однією з важливих «фіч» плагіна є можливість не тільки гнучко налаштовувати інтерфейс, але і збирати важливу статистику. Для цього спочатку потрібно авторизуватися шляхом отримання секретного ключа. Отримати його можна, перейшовши на закладку «Статистика» і натиснувши на кнопку «отримати секретний ключ»:

плагин вордпресс для шаринга

Можливості статистики:

  • Кількість лайків і куль на сайті за певний період.
  • Кількість залучених користувачів, завдяки лайкам і кулях.
  • Розділення трафіку по соціальним мережам.
  • Посторінкова статистика по сайту: скільки лайків і куль отримала кожна окрема-сторінка сайту, і скільки нових відвідувачів прийшли саме на цю сторінку.

плагин вордпресс для шаринга

4. Висновок

Докладно протестувавши плагін WordPress Uptolike Share Buttons, ТопОбзор прийшов до висновку, що даний плагін є надійним і гідним продуктом розробки в лінійці плагінів для закладок і шарінга в WordPress, має зручний, гнучкий інтерфейс з хорошим функціоналом.

Завантажити WordPress Uptolike Share Buttons : http://wordpress.org/plugins/uptolike-share/

Схоже

Share on Facebook Share
13
Share on TwitterTweet
0
Share on Google Plus Share
Share on Pinterest Share
0
Share on LinkedIn Share
Share on Digg Share
13
Total Shares
comments powered by HyperComments!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here