ТОП-20 матеріалів ТопОбзор за 2015. Дайджест №3.

0
1195

Shares

Дорогі читачі ТопОбзор! Щоб ви не пропустили щось цікаве, ми зібрали для вас найцікавіші матеріали у Дайджесті №3 : ТОП-20 матеріалів ТопОбзор за 2015 рік.

1. Огляд 10+ хмарних сховищ даних (оновлено)

Самий популярний матеріал на нашому сайті. Огляд постійно оновлюється! Google Drive, OneDrive, Dropbox, Яндекс.Диск і ще більше 10 хмарних сховищ даних!

2. 10+ кращих онлайн-сервісів: як створити додаток для Android і iPhone

У даному огляді ТопОбзор пропонує розглянути веб-сервіси, які являють собою конструктори для швидкого і зручного створення Android і iPhone додатків. При цьому не вимагаючи від користувача навиків програмування або інших спеціальних ІТ-знань.

3. Завдання в порядку: особистий досвід роботи з Todoist

Головний редакто ТопОбзор ділиться своїм особистим досвідом ефективної роботи з Todoist.

4. Що нового в Adobe Photoshop CC 2015

Adobe випустила нову версію Adobe Photoshop CC 2015, що отримала ряд поліпшень і нововведень, які напевно зроблять роботу дизайнерів і фотографів ще зручніше і ефективніше.

5. 200+ кращих кейсів з інтернет-маркетингу в рунеті

Відмінна добірка якісних, працюючих кейсів з інтернет-маркетингу з найрізноманітнішим темам.

6. Дайджест №1: Злом Яндекс, безпечний Evernote, OneDrive, Tor Messenger

В кінці 2015 року ТопОбзор відкрив нову рубрику «Дайджести«. Перший випуск Дайджестів став дуже популярним.

7. Легендарна книга про нової моделі ведення бізнесу «Довгий хвіст»

Книга Кріса Андерсона про «довгому хвості» («Довгий хвіст. Нова модель ведення бізнесу») — це одне із самих видатних відкриттів в епоху цифрової економіки.

8. PromoRepublic: сервіс автоматизації SMM для малого бізнесу

Наші партнери з сервісу PromoRepublic стверджують, що можна просувати свій бізнес в соціальних мережах всього лише за 10€ (!) в місяць. Фантастично малий бюджет для SMM-піару. Перевіримо.

9. Книга «Контекстна реклама, яка працює. Біблія Google AdWords»

Дана книга — дуже корисне посібник по створенню свого роду самопилотируемой маркетингової машини для бізнесу будь-якого масштабу. Обов’язково до прочитання.

10. Огляд системи дистанційного навчання JoomlaLMS: як створити онлайн навчання

JoomlaLMS – система дистанційного навчання, багатофункціональна платформа для організації дистанційного навчання, існуюча на ринку з 2006 року і завоювала свою популярність в більш ніж 35 країнах світу.

11. Як створити мобільний додаток за 30 хвилин? Огляд сервісу AppsMoment

AppsMoment спочатку замислювався як інструмент для «технарів». Але в той же час він настільки гнучкий в плані функціональності, що підійде і для початківців, і для агенцій, які хочуть швидко створювати нескладні якісні програми, і для власників малого і середнього бізнесу, які хочуть залучати й утримати клієнтів. Прочитавши огляд, ви в цьому переконаєтеся самі.

12. LiveDune: Рейтинг блогерів Instagram, FACEBOOK та Вконтакті

Рейтинг LiveDune надає рейтинги блогерів Росії, України, Республіки Білорусь та інших країн з найрізноманітніших параметрами.

13. Як заробляти в інтернет за допомогою сервісу CashPump

Веб-сервіс CashPump, який надає розширені можливості по заробітку грошей на численних діях в соціальних мережах, опитуваннях, рекламу та інші дії в інтернет.

14. Огляд мобільного додатку «Схуднути без дієти»

«Схуднути без дієти», помічник по правильному харчуванню з вбудованими програмами схуднення і трекінгом фізичної активності.

15. ТОП 20: Кращі програми 2015 для Android

Рейтинг ТОП-20, складений магазином Google Play — це кращі програми 2015 року для платформи Android.

16. Як не пропустити — мобільний додаток Inby

Мобільний додаток Inby (поруч, поблизу) — це агрегатор знижок, акцій, подій міста та вакансій. Система автоматично збирає мільйони повідомлень з профілів компаній в соціальних мережах, фільтрує за допомогою кількох інструментів, у тому числі нейронної мережі, і виводить на карту міста в тому місці, де знаходиться об’єкт-автор повідомлення.

17. Програма обліку робочого часу Yaware.TimeTracker: як підвищити ефективність компанії

Yaware.TimeTracker – програма для обліку та аналізу продуктивності робочого часу за комп’ютером. Вона дозволяє запобігти порушення дисципліни, оцінити завантаженість персоналу і з мінімальними зусиллями керувати компанією.

18. Ефективний онлайн-сервіс для інвестицій

Сервіс, який зібрав у собі найкращі практики і методики. Його головна мета — зробити процес навчання трейдингу швидким, простим і зручним, щоб мінімум дій приносив максимум фінансових результатів.

19. Кіоск: всі новинні сайти в одному додатку

Кіоск — це безкоштовне мобільний додаток, за допомогою якого ви можете складати, організовувати і переглядати будь-які сайти лише в одному місці, в одному додатку.

20. Що нового в останній версії Bootstrap

Огляд найбільш важливих нововведень останньої версії Bootstrap.

Дайджест підготовлено ТопОбзор за підсумками 2015 року. При використанні цього матеріалу активне посилання на http://topobzor.com обов’язкова.

Схоже

Share on Facebook Share
5
Share on TwitterTweet
0
Share on Google Plus Share
Share on Pinterest Share
0
Share on LinkedIn Share
Share on Digg Share
5
Total Shares
comments powered by HyperComments!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here