Google випустив догадливий Chrome

0
976

Shares

Google запустив нову версію браузера – Сһгоме 17. Цей браузер буде здійснювати випереджальну завантаження сайтів в той час, поки користувач друкує запит в «універсальному вікні пошуку» (пошукової і одночасно адресному рядку Chrome). Заздалегідь буде завантажуватися той сайт, який потенційно найбільше цікавить юзера.

Крім «догадливості», Chrome 17 володіє такою функцією як перевірка файлів (таких, як .exe і .msi) на безпеку.
Нововведення останньої моделі Chrome за описом нагадує щось на кшталт об’єднання двох функцій Google: підказок в пошуковому рядку і превью сторінок.
Нагадаємо, що пошуковик запустив функцію перегляду сторінок для SERP в режимі бета-тестування в жовтні 2010 р. Саме тоді користувачі вперше змогли переглянути вміст посилання у видачі Google, не переходячи по ній. Офіційний запуск попередній Перегляд сторінок у ВИДАЧІ пошуковика відбувся в листопаді того ж року. Якщо до вересня 2011 р. для перегляду снэпшота (зменшеного зображення сторінки) треба було натискати на значок «лупи», то після – превью сторінок стало автоматичним.

У березні 2011 р. попередній перегляд сторінок від Google проник в мобільні пристрої на базі Android 2.2 +) і iOS (4.0 +). (В мобільному пошуку Яндекса з грудня 2011 р. також діє превью сторінок).

Судячи з усього, предзагрузка сайтів в Chrome 17 так само безпечна, як і функції підказок і превью самого Google. Відзначимо, що в попередній версії браузера розробниками було виявлено та за винагороду видалено всього 20 вразливостей.

Google Chrome існує з 2008 р. З лютого 2012 р. цей браузер став доступний в режимі бета-тестування на мобільній платформі Android. У січні 2012 р., за даними StatCounter, Chrome став найпопулярнішим браузером Рунета, обійшовши Mozilla Firefox.
джерело: http://www.seonews.ru

Схоже

Share on Facebook Share
0
Share on TwitterTweet
0
Share on Google Plus Share
Share on Pinterest Share
0
Share on LinkedIn Share
Share on Digg Share
0
Total Shares
comments powered by HyperComments!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here