«приготуйтеся заглянути в майбутнє»: «матриця: пробудження» з’явилася в playstation store і microsoft store

0
58

The matrix awakens (»матриця: пробудження «) стала доступна для попереднього завантаження в playstation store і microsoft store . Безкоштовна технічна демонстрація була створена членами знімальної команди оригінального фільму спільно з розробниками студії epic games на unreal engine 5 .

» приготуйтеся заглянути в майбутнє інтерактивного оповідання та розваг з ue5 в цій безкоштовній кінематографічній демонстрації, що розширює межі можливого за допомогою технологій реального часу.

«матриця: пробудження-an unreal engine 5 experience «- це приголомшлива поїздка в мінливу реальність всесвіт «матриці» за участю кіану рівза і керрі-енн мосс, створена всіма, хто працював над першим фільмом, включаючи лану вачовскі разом з epic games і партнерами.

Хочете побачити, чого можна досягти, об’єднавши міць unreal engine 5 і playstation 5? увійдіть у світ однієї з коли-небудь створених найбільш культових екшен-серій. Виконайте передзавантаження гри » матриця: пробудження — an unreal engine 5 experience» прямо зараз», — свідчить опис.

Додаток перекладено на кілька мов, включаючи російську. Автори закликають стежити за новинами на the game awards 2021, відзначаючи, що «9 грудня пригода почнеться».

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here