Bungie повернула в destiny 2 легендарну зброю з нагоди свого 30-річчя

0
42

Bungie випустила «набір до 30-річчя bungie» — платне доповнення до онлайн-шутера destiny 2, присвячене святкуванню знаменної для студії дати. Всі подробиці розробники привели в спеціальному трейлері.

Джерело зображення: bungie.net

Святкове доповнення додало в гру grasp of avarice — нове підземелля для трьох гравців за мотивами знаменитих печер з здобиччю, які колись розташовувалися на космодромі.

» заробіть новий набір броні і дізнайтеся історію про жадібність і муках, ступаючи по п’ятах шукача пригод, що обміняв душу на скарби», — розповіли розробники про підземелля на своєму офіційному сайті.

За проходження підземелля можна отримати легендарну зброю: «герой століть», «матадор 64», «ейаслуна» і «погляд на 1000 ярдів».

Також покупці доповнення отримають доступ до ланцюжку завдань «повернення «гьяллархорна»», після проходження якої можна додати в свій арсенал екзотичну ракетну установку «гьяллархорн». Гармата була представлена ще в оригінальній destiny, її поява в другій частині приурочено саме до 30-річчя bungie. Автори запевняють, що нова версія вірна оригіналу, але тепер здатна ділитися снарядами «вовча зграя» з усіма учасниками бойової групи.

Всі подробиці «набору до 30-річчя bungie» є на офіційному сайті компанії. Destiny 2 доступна на пк, xbox one, playstation 4, xbox series x і s, а також playstation 5. В steam доповнення продається за 1049 руб.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here