Ford зібрала замовлення на електричні пікапи f-150 lightning на три роки вперед

0
36

Виробники електромобілів зіткнулися з тим, що кількість замовлених клієнтами машин в кілька разів перевищує виробничий план на багато місяців, тому задовольнити всі заявки компаніям вдасться лише через кілька років. Ford motor опинилася в числі подібних «щасливчиків», вона зібрала 200 тисяч заявок на поставку пікапів f-150 lightning і забезпечивши себе роботою на три роки.

Джерело зображення: ford motor

У перший день після анонсу нової моделі ford зібрала близько 20 тисяч попередніх замовлень, які мали на увазі внесення поворотного депозиту на суму $100. Поставки серійних машин почнуться тільки в середині наступного року. До кінця другої доби з початку прийому замовлень кількість заявок досягла 44 тисяч штук, до кінця липня воно зросло до 120 тисяч, а до листопада була подолана планка в 160 тисяч попередніх замовлень.

Як зазначає electrek, з листопада кількість заявок на поставку f-150 lightning зросла ще на 40 тисяч штук, і тепер воно становить 200 тисяч електромобілів. Примітно, що три чверті замовників раніше ніколи не володіли технікою марки ford. Серед покупців спорткара mustang mach-e, який вийшов на ринок в грудні минулого року, новачків виявилося близько 70%, як свідчить слайд з корпоративної презентації. Всього своїх власників в сша знайшли 22 тисяч електромобілів даної моделі.

За даними незалежного опитування, що залишилася чверть майбутніх покупців пікапів f-150 lightning має намір замінити наявні у них бензинові машини спорідненої серії. Ще 40% замовників мають електромобіль іншої марки, а 11% є власниками електромобіля tesla.

Раніше компанія ford motor пояснювала, що в 2022 році зможе випустити не більше 15 тисяч електричних пікапів, в 2023 році випустить близько 55 тисяч машин, і тільки в 2024 році обсяги виробництва будуть збільшені до 80 тисяч пікапів, перш ніж на горизонті з’явиться модель другого покоління. У 2025 році буде випущено не менше 160 тисяч пікапів нового покоління. Якщо компанія не перегляне виробничу програму на найближчі роки, то обслуговувати наявні заявки їй доведеться більше трьох років поспіль.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here