Niagara launcher забезпечить можливості дизайну material you з динамічною зміною колірного оформлення на вашому смартфоні навіть без оновлення до android 12

0
38

Багатьом більш-менш досвідченим користувачам android добре відомо, що такі додатки як лаунчер (лончер) дозволяють не тільки отримати розширені можливості з управління інтерфейсом, але і, найчастіше, несуть з собою можливості з найсвіжіших версій цієї системи без необхідності її оновлення.

Команда розробників лаунчер niagara launcher офіційно оголосила про випуск чергової бета-версії свого додатка, яке зможе забезпечити всі переваги нового дизайну android 12 material you на пристроях з операційною системою android 5 і вище.

Це динамічна зміна кольорів оформлення елементів управління інтерфейсом, вікна віджетів із закругленими кутами і попереднім переглядом в реальному часі, а також тонування шпалер, яке повинно поліпшити читаність і прибрати конфлікти з текстом написів.

Крім того, niagara дасть вам з’явилася в android 12 можливість задати точне або приблизне місце розташування для додатків. Зокрема, ви можете отримувати прогнози погоди для області радіусом 2 кілометри навколо вас.

При цьому лаунчер захищає конфіденційність своїх користувачів, шифруючи дані про місцезнаходження на стороні сервера перед відправкою їх постачальнику погоди.

Каналу telegram.

Завантажити стабільну версію лаунчер ви можете з цієї сторінки онлайн-магазину google.

Джерело

схожі матеріали:

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here