Новий сервіс для SEO-автоматизації

0
1252

Shares

Сьогодні для всіх власників веб-ресурсів гостро стоїть питання конкуренції. Кожен прагне зробити все можливе, щоб скоріше потрапити в ТОП пошукової видачі і як можна довше там залишитися. Досягти цього без професійної SEO-оптимізації нереально, а ось відстежувати свої позиції в пошукових системах (ПС), моніторити нові беклінків і давно втрачені, а також реально розуміти свій рейтинг серед конкурентів цілком можливо.

Для цього не потрібно бути досвідченим сеошником, досить скористатися одним із сервісів SEO-автоматизації, який надасть будь-яку інформацію за проектом. І сьогодні я зроблю невеликий огляд можливостей проекту vaddox.com, який з’явився недавно, але для мене став дуже зручним і інформативним..

Vaddox: кому і чим корисний?

Якщо коротко, то Vaddox — це хмарний сервіс для автоматизації ряду процесів, пов’язаних з SEO-просування. Він дозволить самостійно відслідковувати щоденні зміни позицій сайту, стежити за конкурентами, бачити детальну аналітику за проектом, а також отримувати повну картину, які працюють і приносять трафік, а які потребують допомоги. Але головне, чим мені сподобався vaddox.com — так це конкретними підказками для поліпшення проекту і способами усунення головних помилок, що заважають просуванню. Як на мене, це суттєвий плюс і величезний потенціал можливостей..

Отже, перше, що кидається в очі під час роботи з vaddox.com — безліч налаштувань і інструментів, графіків, звітів. Тут є все для того, щоб адаптувати сервіс під себе і за лічені секунди отримувати потрібні дані. Він стане незамінним для власників сайтів, а також оптимізаторів, які займаються їх просуванням. Можливостей більш ніж достатньо для професійного використання vaddox.com. Розглянемо детальніше найбільш цікаві моменти.

Інтерфейс

З вигляду, все зрозуміло і просто. На головній панелі відображаються мої проекти, з якими працює сервіс. Візуально вийшло досить привабливо — скрін сайту і його показники по стовпчикам:

  • динаміка зміни відвідувачів з органіки (%);
  • відмови та їх динаміка (%);
  • відвідувачі з Analitycs і динаміка (%);
  • число запитів, що змінили позиції з ТОП 10;
  • кількість запитів в ТОП 10;
  • зміни запитів в ТОП 10 (%);
  • запити в ТОП 10 (%).

Інформативно, наочно і зручно для щоденної оцінки змін за всіма проектами. Мені подобається, що все зібрано разом, не потрібно витрачати час на перегляд кожного проекту окремо, якщо в цьому немає необхідності.

Внутрішня панель сайту розкриває дані з головної сторінки. Тут інформація подана більш детально: число запитів в ТОП 3, ТОП 5, ТОП 10, ТОП 100; динаміка позицій; трафік з ПС; індексація сторінок у ПС; шкала змін позицій та ін. Між сайтами і пошуковими системами можна швидко перемикатися одним кліком мишки, що прискорює роботу з сервісом.

Можливості Vaddox

Моніторинг позицій сайту

На головній панелі показано, які позиції займає мій сайт у кожній з аналізованих пошукових систем. Радує те, що дані можна сортувати за параметрами: динаміці змін і зростання за конкретний відрізок часу. Значення стовпців можна групувати, робити позначки, фільтрувати, приховувати непотрібні дані, а також відправляти звіт на хмарне сховище або експортувати дані в Excel. Великий плюс, що звіт відправляється саме в тому вигляді, в якому потрібно, з усіма використовуваними мітками і фільтрами. Особливо це актуально для замовників, які хочуть бачити конкретний результат, а не витрачати час на розшифровку всієї таблиці. Ще одна перевага в тому, що інформація надається як в текстовому вигляді, так і графіками, діаграмами, гістограмами, що для мене більш інформативно візуально.

Аналітика

Щоб отримати розгорнуті дані з аналітики, потрібно підключити Google Analytics. В принципі, нічого нового не відкрилося для мене, тут питання більше зручності.

Аналіз конкурентів

Дуже важливий пункт з широкими можливостями. Отже, можна вивчити: позиції конкурентів, трафік, запити і видимість. Розглянемо кожен пункт детальніше:

1. Трафік. Знайти конкурентів можна в автоматичному режимі, і вручну. Є сортування за різними напрямками: контекст, соціальні мережі, реферального трафіку. Також є загальна цифра органічного трафіку з ПС.

2. Позиції. Дозволяє зрозуміти, за яким з моїх запитів в ТОП вийшли конкуренти.

3. Видимість. На моєму прикладі, ситуація видимості досить сумна, так як у мене мінімум запитів. Але тут можна знайти різні формули з передбачуваного трафіку, підсумкової видимості і т. д., що може виявитися корисним для ряду проектів.

4. Запити. Для мене це самий цікавий момент. Я можу порівняти зі своїм сайтом всі ТОП 10 конкурентів і переглянути загальну статистику по будь-якому запиту. Це дозволяє зрозуміти, що там у них є такого, чого немає в мене. Причому, перейти за запитом можна безпосередньо з сервісу, одразу оцінивши зміни.

Аудитор сайту

Показує, які помилки має проект. Перевіряє сайт по 20 ключовими параметрами. Шкода, що поки немає такого сервісу (або я про нього ще не чув), який в автоматичному режимі виправляв всі баги і недоліки розробників.

сервис для SEO-автоматизации

Мені найбільше подобається вкладка аналізу контенту. Можна дізнатися якість оптимізації кожної окремої сторінки і статті (адже не секрет, що якісний контент відіграє важливу роль у просуванні).

А ще у звіті аудитора зазначені всі зведені дані — що було і що стало. Так зручно працювати з клієнтами, вони бачать вашу реальну роботу, що і де виправлено.

сервис для SEO-автоматизации

Плюс, аудитор дає інформацію за всіма ключовими параметрами сторінок. Наприклад: чи відповідають title і description вимогам ПС, наявність мета тегів, кількість посилань, час відповіді сторінки та ін.

Виходить, що ми і без фахівця можемо побачити всі технічні недоліки кожної сторінки, що досить-таки зручно і пізнавально.

Згадування бренду

Корисна опція для пошуку позитивних і негативних відгуків про ваш продукт/сайті/інтернет-магазині.

сервис для SEO-автоматизации

Посилання

Можна відстежити всі беклінків сайту, побачити робочі, неробочі та нові посилання. Тестування займає всього пару хвилин, зате я завжди бачу реальну картину посилальної маси.

Звіти за проектом

І знову зведені дані за проектом. Більше корисний функціонал для замовників.
Звіти формуються за будь-який період і по багатьом параметрам.

сервис для SEO-автоматизации

Нотатки

Класна вкладка для командної роботи над проектом. Так можна залишати нагадування всім, хто намагається покращити сайт: копірайтеру — виправити текст, оптимізатору — переглянути title і description тощо

Замість висновку

Ось я і розкрив Вам, дорогі читачі, основні можливості сервісу vaddox.com. На закінчення огляду підведемо невеликі підсумки:

1. Для кого корисний?
Для великих СЕО-компаній, оптимізаторів і власників веб-ресурсів.

2. Що може?
Показує позиції сайту, знаходить всі помилки і пропонує способи їх усунення, відстежує якість і кількість посилальної маси, аналізує контент і шукає згадування бренду в мережі. Видає непогані звіти, якісну і корисну аналітику, інформативну статистику.

3. Чи є обмеження?
Так, на кількість запитів, конкурентів, сканування в Аналізаторі. Але це залежить від обраного тарифу. Мінімальний підійде для однієї компанії з декількома проектами. А серйозна студія може собі дозволити гнучкий тариф, замовляючи потрібну кількість опцій. Як на мене, оптимальний тариф «Оптіма»: необмежену кількість сайтів і 2500 ключових запитів всього за 69.95 у.е. в місяць — це круто.

Я зробив лише короткий огляд базових можливостей сайту. Розбиратися у всіх його фішках і опціях потрібно не один день, але для роботи це більш ніж корисний функціонал. Тим більше, що є шанс особисто випробувати сервіс протягом 14 днів безкоштовних. А там Ви самі зрозумієте — ваше це чи ні!


Огляд підготовлений спеціально для ТопОбзор. При використанні цього матеріалу активне посилання на http://www.topobzor.com обов’язкова

Схоже

Share on Facebook Share
11
Share on TwitterTweet
0
Share on Google Plus Share
Share on Pinterest Share
0
Share on LinkedIn Share
Share on Digg Share
11
Total Shares
comments powered by HyperComments!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here