В appgallery тепер доступний додаток сервісу доставки близько

0
49

Компанія huawei додала в appgallery додаток сервісу доставки їжі і продуктів близько. Додаток отримав підтримку huawei mobile services і дозволяє власникам фірмових пристроїв використовувати всі його можливості.

У додатку близько користувачі appgallery можуть оформити доставку продуктів з гіпермаркетів «перехрестя» і «пятерочка», а також страв італійської, японської, мексиканської та кавказької кухонь з більш ніж 180 ресторанів. Для зручності в додаток можна додати бонусні карти магазинів і користуватися персональними знижками, а також відстежувати нові акції та спецпропозиції. У сервісі всі товари розділені на категорії, що спрощує оформлення доставки.

» розвиток сервісів доставки-один з ключових трендів останніх років. В appgallery ми прагнемо підтримувати цю тенденцію і поповнювати наш магазин додатків найактуальнішими сервісами. Тому ми раді появі в appgallery додатки для доставки їжі і продуктів близько » » — сказав віце-президент екосистеми компанії huawei в регіоні євразія михайло комков.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here