Збірник uncharted: legacy of thieves collection отримав точну дату виходу на ps5 — 28 січня 2022 року

0
49

Видавництво sony interactive entertainment і студія-розробник naughty dog оголосили дату виходу uncharted: legacy of thieves collection («uncharted: спадщина злодіїв. Колекція») на ps5 і поділилися подробицями збірки.

Нагадаємо, uncharted: legacy of thieves collection була представлена в рамках вересневої онлайн-презентації playstation showcase 2021 і очікувалася до релізу на початку 2022 року на ps5, а трохи пізніше — на pc.

Як стало відомо, uncharted: legacy of thieves collection надійде в продаж 28 січня 2022 року для ps5. Попередні замовлення вже стартували — 3599 рублів. Платний апгрейд (700 рублів) до нової версії буде доступний покупцям (версія з ps plus не береться до уваги):

  • uncharted 4: a thief’s end (у цифровому форматі більше не продається);
  • uncharted: the lost legacy (у цифровому форматі більше не продається);
  • цифрового набору uncharted 4 і the lost legacy (2899 рублів).

Ps5-версія uncharted: legacy of thieves collection зможе працювати в трьох режимах: дозволу (4k і 30 кадрів/с), продуктивності (60 кадрів/с) і підвищеної продуктивності (1080p, 120 кадрів/с).

У збірнику обіцяють практично миттєві завантаження, підтримку тривимірного звуку і особливостей контролера dualsense (тактильна віддача, адаптивні тригери). А ось мультиплеєра в ремастерах не буде.

Що стосується пк, то на цій платформі uncharted: legacy of thieves collection з’явиться до кінця 2022 року. Реліз заявлений для двох цифрових магазинів-steam і epic games store. Подробицями pc-версії поділяться пізніше.

Uncharted 4: a thief’s end дебютувала в травні 2016 року, а uncharted: the lost legacy — в серпні 2017-го. Обидві ігри спочатку вийшли виключно на playstation 4 і вважалися ексклюзивами цієї системи.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here