Hearthstone: прийшов час вибрати сторону-альянс або орда?

0
45

Для колекційної карткової гри hearthstone вийшло велике контентне оновлення»розділені альтераком». Патч додав 135 нових карт на тему битви в легендарній локації world of warcraft, яка є символом протистояння орди і альянсу. Також з цього моменту гравці можуть вибрати сторону і взяти участь в івентах.

Після вибору фракції можливе отримання відповідної золотої легендарної карти: старшого шамана дрек’тара з орди, або гірського короля вандара грозова вершина з альянсу. Потім користувачі можуть заробляти очки честі аж до 11 січня, беручи участь в рейтингових іграх, а також борючись на арені або в режимі «дуелі». Після закінчення події вийде міні-набір і всі гравці отримають алмазну легендарну карту лідера фракції, яка набрала найбільшу кількість очок честі.

Щоб поліпшити показник перемог гравці також можуть скористатися новими істотами, зброєю або заклинаннями з новою властивістю «почесна перемога». Останнє наділяє карти додатковим ефектом і якщо вона завдасть рівно ту кількість шкоди, яке необхідно, щоб убити істоту на поточному ходу. Найманці теж можуть допомогти виграти матч, адже з патчем вони перетворилися могутні карти героїв.

Офіційному сайті.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here