Аналітики: продажі cyberpunk 2077 за рік виявилися майже вдвічі нижче очікуваних

0
46

З моменту виходу cyberpunk 2077 пройшов рівно рік. Історія релізу гри і всього, що послідувало за ним, всім добре відома, тому було гранично логічно припустити, що в плані продажів зірок проект вистачати не буде. Ось він їх і не схопив: за підрахунками аналітиків, продажі cyberpunk 2077 за перший рік виявилися приблизно вдвічі нижче очікуваних.

Як передає видання bloomberg, продажі cyberpunk 2077 за рік склали 17,3 млн копій, в той час як керівництво cd projekt розраховувало за вказаний термін продати не менше тридцяти мільйонів копій. Більш того, за підрахунками аналітиків, велика частина з цих 17,3 млн копій припадає на попередні замовлення і продажі в перші тижні після виходу гри.

І найближчим часом ситуація виправлятися не буде: весь новий контент почне виходити тільки в наступному році, тому своєрідних «сірників», які б розпалили новий інтерес публіки до cyberpunk 2077, поки немає. Чи варто при такій статистиці дивуватися тому, що cyberpunk 2077 бере участь в кожному розпродажі і вже пропонується з 50-відсотковою знижкою, хоча спочатку передбачалося, що в перший рік вона буде продаватися тільки за повну вартість?

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here