General motors запустить виробництво електричного пікапа chevrolet silverado ev на початку 2023 року

0
36

Повністю електричний пікап chevrolet silverado ev надійде у виробництво на початку 2023 року, а його продажі почнуться до кінця того ж року, повідомляє видання automotive news. Електромобіль дебютує через кілька тижнів на виставці consumer electronics show (ces) 2022, яка пройде в січні в лас-вегасі.

Істчонік зображення: the verge

Silverado ev стане другим електричним пікапом general motors після gmc hummer ev, який, як очікується стане доступний до кінця поточного року. У той же час, silverado ev стане першим електричним пікапом під брендом chevrolet. Коли транспортний засіб вийде на ринок, йому доведеться конкурувати з цілим рядом електричних пікапів інших виробників, у тому числі rivian r1t, ford f-150 lightning і, можливо, tesla cybertruck. Варто відзначити, що ford вже отримала майже 200 тисяч замовлень на f-150 lightning, і почне виробництво електромобіля навесні 2022 року.

Silverado ev буде побудований з використанням акумуляторних батарей gm ultium і електричної платформи, яка також буде використовуватися в gmc hummer ev і cadillac lyriq, а також інших майбутніх електромобілях gm.

General motors стверджує, що silverado ev запропонує запас ходу близько 650 км. Пікап зможе похвалитися рульовим управлінням усіма чотирма колесами і скляним дахом. Silverado ev буде вироблятися на заводі gm factory zero в детройті, поряд з пікапом hummer ev.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here