Home Android. iOS Нативне мобільний додаток з допомогою конструктора MoApps

Нативне мобільний додаток з допомогою конструктора MoApps

0
998

Shares

Безсумнівно, мобільний додаток дуже потужний інструмент для найрізноманітніших бізнес-цілей — залучення нових клієнтів, істотне підвищення доходу, знаходження в тренді і нові горизонти розвитку бізнесу.

Так, за статистикою, більше 70% людей завжди носять із собою свої мобільні пристрої і беруть їх у руки від 150 до 200 разів на день. А 75% інтернет-користувачів виходять в онлайн за допомогою мобільних пристроїв. І дана тенденція схильна до зростання. Вражає, чи не так? 🙂

Отже, шановні читачі ТопОбзор, сьогодні ми хочемо познайомити вас з онлайн-конструктором мобільних додатків MoApps.com Я думаю, що буквально через пару хвилин ви погодитеся зі мною, що конструктор мобільних додатків стане подарунком для всіх бажаючих створити власний додаток.

Особливість його в тому, що створене мобільний додаток буде нативним, тоді як більшість онлайн-конструкторів мобільних додатків пропонують рішення на базі HTML5 на мобільних пристроях.

Як ви вже, напевно, здогадалися, «рідні» рішення для конкретних платформ працюють швидше, більш функціональні і займають менше місця в мобільних пристроях, що теж буває критичним.

Але давайте розберемося що ж таке нативні мобільні додатки. Нативні мобільні програми — це програми, при розробці яких використовуються нативні, тобто «рідні», мови програмування, затверджені розробниками програмного забезпечення під кожну конкретну платформу (iOS, Android), а тому органічно вбудовуються в самі операційні системи. Такі програми вже оптимізовані під конкретні операційні системи. Крім того, вони мають доступ до апаратної частини мобільних пристроїв (мікрофон, камера, геолокація тощо), що дає можливість використовувати додатковий функціонал у додатках.

Онлайн-конструктор мобільних додатків MoApps пропонує кілька тарифних планів.

Відразу хочу зупинитися на тарифному плані «Старт», який дозволяє оцінити повноцінно всі функції мобільного додатка в тому числі і без обмежень користуватися Push повідомленнями. Тарифний план «Старт» дозволяє безкоштовно опублікувати Ваш додаток в Play Market. Однак слід зазначити, що в даному тарифному плані є одне обмеження – це 30 днів безкоштовного періоду, після якого Вам необхідно перейти на платний тариф.

Відзначимо, що розробники онлайн-конструктора MoApps також пропонують і можливість індивідуальної розробки мобільного застосування при якій будуть враховані всі тонкощі вашого бізнесу і мобільний додаток буде розроблено під ваші цілі.

Адміністративна частина онлайн-конструктора мобільних додатків інтуїтивно зрозуміла, тому створення або внесення змін у додаток займає теж зовсім небагато часу.

Так що по суті користувачеві потрібно тільки заповнити правильно поля контенту, і вуаля, мобільний додаток готово!

У розробку мобільного додатка включені вибір дизайну, настройка базових модулів, попередній перегляд, оновлення, редагування програми, є навіть імпорт товарів з csv, що особливо важливо при створенні інтернет-магазинів. Додаток може бути створено на будь-якій мові.

Крім того, ви зможете вибрати готові теми з сучасним, кросплатформним дизайном за різноманітними тематиками: інтернет-магазин, ресторан, таксі тощо, представлених темах вже є типові функціональні блоки. Наприклад, для ресторанної теми є блоки меню, замовлення столика, інформації, кошики та ін.

нативное мобильное приложение

У процесі створення вашого мобільного додатка ви зможете в реальному часі через кілька хвилин побачити зміни цін на товари, зображень і опису, а так само додавання або видалення акцій і послуг.

Після створення мобільного застосування його можна безкоштовно опублікувати в google Play і AppStore.

Щоб створити свій додаток, знадобиться не більше 30 хвилин – потрібно всього лише вибрати необхідні модулі, дизайн і наповнити вже готове додаток своїм контентом.

І на завершення огляду конструктора мобільних додатків скажу, що мобільний додаток – це веб-сайт, це не служба e-mail розсилки, це унікальний інструмент, який повинен бути прийнятий до використання бізнесом, щоб залучати клієнтів і збільшувати свій дохід!

Важливо відзначити, що просто наявність мобільного додатка не вирішує всі завдання бізнесу, але в умілих руках воно може стати потужним маркетинговим інструментом.

Автор ТопОбзор спільно з MoApss. При використанні цього матеріалу активне посилання на http://topobzor.com обов’язкова.

Схоже

Share on Facebook Share
0
Share on TwitterTweet
0
Share on Google Plus Share
Share on Pinterest Share
0
Share on LinkedIn Share
Share on Digg Share
0
Total Shares
comments powered by HyperComments!

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here