13 сервісів: тестування сайту в різних браузерах (оновлено)

0
993

Shares

Тестування сайту в різних браузерах.

Одне із стандартних вимог замовника до розробки якісного веб-сайту — це кросбраузерність. Тому кожен веб-розробник рано чи пізно стикається з питанням тестування зробленого веб-сайту в різних браузерах.

» Кросбраузерність — властивість сайту відображатися і працювати у всіх популярних браузерах ідентично. Під ідентичністю розуміється відсутність розвалів верстки і здатність відображати матеріал з однаковим ступенем читабельності. Поняття «кросбраузерність» дуже часто плутають з попіксельною відповідністю, що насправді є різними поняттями «. (Вікіпедія)

Є безліч різних способів перевірити ваш сайт у різних браузерах і на різних операційних системах. Наприклад, онлайн-сервіси, локальні програми, установка декількох браузерів на свій комп’ютер і т. д. Є платні і безкоштовні сервіси. У даному огляді ми звернемо вашу увагу на найбільш оптимальні безкоштовні та платні сервіси перевірки вашого сайту в різних браузерах і на різних операційних системах.

1. Browsershots (безкоштовно/платно)

Browsershots — це веб-сервіс, який робить скріншоти вашого сайту в різних операційних системах і браузерах ( усього доступно 65 браузерів). Це зручний, хоч і досить повільний спосіб перевірити свій сайт відразу в багатьох браузерах. Коли ви вводите адресу вашого сайту в рядок для перевірки, він ставиться в чергу на тестування. Після цього скріншоти будуть з’являтися на підсумковій сторінці по черзі. Це може зайняти від 5 хвилин до 2 годин. У безкоштовної версії все відбувається досить повільно. Крім того, одна сесія (запит) може тривати не менше 30 хвилин.

Слід звернути увагу, що цей сайт має багатомовний інтерфейс (у тому числі — російський і український.)

Однак, хоч цей сервіс заявлений як безкоштовний, в ньому є і платні послуги. За 29.95 у.е. в місяць ви отримаєте так звану пріоритетну обробку«: скріншоти будуть з’являтися набагато швидше, ніж у безкоштовній версії, зможете отримати від 30 до 50 скріншотів всього за 5 хвилин. Крім того, ваші скріншоти будете бачити тільки ви, тоді як у безкоштовної версії вони в підсумку викладаються в загальну стрічку.

2. Adobe

До березня 2013 року у Adobe був відмінний безкоштовний сревис Adobe BrowserLab для тестування сайту в різних браузерах і ситемах. Але тепер він закритий і замість цього представлений новий сервіс Adobe Edge Inspect CC.

Adobe Edge Inspect CC — це продукт, що входить в принципово нову організацію Adobe продуктів — хмара Adobe Creative Cloud. Отримати аккаунт в даному хмарі можна за декількома пакетами, всі вони платні. Середній варто 49,99.е. в місяць. Безкоштовно Adobe Creative Cloud можна спробувати 30 днів.

3. IE NetRenderer (безкоштовно)

IE NetRenderer — безкоштовний онлайн-сервіс тільки для браузера Internet Explorer, який дає можливість перевірити ваш сайт під браузером Internet Explorer версій: 9, 8, 7, 6, 5.5.

Тут все просто: вводите адресу свого сайту, вибираєте версію IE і тут же отримуєте скріншот.

тестирование сайта

4. IE Tester (безкоштовно)

IETester — це абсолютно безкоштовний додаток тільки для браузера Internet Explorer, яка дозволяє локально на вашому комп’ютері, переглядати сайт в різних версіях Internet Exlporer (версії: 10, 9, 8, 7, 6, 5.5) під операційними системами Windows 7, Vista і XP.

Для цього потрібно завантажити IE Tester і встановити у себе на комп’ютері. Знайти останню версію IE Tester можна тут: http://www.my-debugbar.com/wiki/IETester/HomePage.

тестирование сайта

5. BrowserСam (платно)

BrowserСam — дуже потужний платний онлайн-сервіс для тестування сайтів під яким браузером і будь платформою. Одна з головних «фішок» цього сервісу в тому, що на ньому надається віддалений доступ (через VNC) до комп’ютерів з вже встановленими ОС і браузерами, в яких ви можете тестувати свій сайт. Крім того є така важлива опція як тестування під iPhone OS, Android, Blackberry, Windows Mobile. Можна також тестувати е-мейли на різних пристроях, що дуже важливо для розсильних компаній.

Ціни стартують від 19,95.е. в день в залежності від функціоналу.

тестирование сайта

6. CrossBrowserTesting (платно)

CrossBrowserTesting — також дуже функціональний платний сервіс, де ви можете перевірити за кілька хвилин сайт в різних браузерах, в різних операційних системах, на різних пристроях (підтримується більше 100 варіантів перевірок, у тому числі тестування під Android, iPad, iPhone ) .

Цінова політика вигідніше і гнучкіше, ніж у попереднього сервісу BrowserСam: базова ціна стартує від 29.95 у.е. в тиждень. Крім того, дається безкоштовний тестовий триальный період в 7 днів на кожний з трьох пакетів, щоправда з дещо з обмеженою квотою, ніж в платній версії.

тестирование сайта

7. Litmus (платно/безкоштовно)

Litmus — онлайн-сервіс, який надає можливість тестування сайту на різних браузерах. Крім надання скріншотів, заодно перевіряє валідність html і css код. Особливість його в тому, що він в основному орієнтований на тестування е-мейлів в різних браузерах і на різних пристроях. Є можливість протестувати е-мейл в 30 різних поштових клієнтів і інші важливі функції, такі як аналітика для е-мейлів.

Платна версія сервісу передбачає три пакети: базовий (49 у.е. в місяць), плюс (99.е. в місяць), преміум (299.е. в місяць.) Безкоштовна тріал-версія діє 7 днів.

тестирование сайта

8. СloudTesting (платно)

CloudTesting — платний онлайн-сервіс, який надає можливість функціонального тестування кросбраузерності сайту. Ви записуєте сценарій поведінки користувача з вашим браузером і Selenium IDE, завантажуєте його, після чого Cloud Testing буде виконувати цей сценарій в декількох браузерах та операційних системах. Потім він надає скріншоти.

Цінова політика стартує від 99.е. в місяць.

тестирование сайта

9. Mogotest (платно)

Mogotest — платний онлайн-сервіс, який надає можливість повного тестування кросбраузерності, в тому числі і для приватних сторінок. Надається API, тому можлива інтеграція в існуючі інструменти та робочі процеси.

Цінова політика стартує від 15 у.е. в місяць для фізичних осіб. При цьому є можливість безкоштовно тестувати вибраний пакет (триальна версія) 14 днів.

тестирование сайта

10. Multi-Browser Viewer (платно)

Multi-Browser Viewer — платне додаток, яке працює з десктопними і мобільними браузерами і включає в себе 26 виртуализируемых браузерів, 5 мобільних браузерів (у тому числі iPhone і IPad) і 61 скріншот-браузер (з їх допомогою можна бачити, як візуалізуються сторінки, але не можна бачити результат взаємодії користувача з сайтом).

Цінова політика Multi-Browser Viewer становить 139,95 у.е. за однопользовательськую ліцензію і включає один рік використання продуктів і оновлень. Крім того доступна безкоштовна тріал-версія програми (14 днів).

тестирование сайта

11. Sauce Labs (безкоштовно/платно)

Sauce Labs — онлайн сервіс, який надає доступ до безлічі веб-браузерів в різних ОС і встановлює з’єднання вашого браузера з налаштованої віртуальною машиною.

Сервіс надає платні пакети (ціни стартують від 49.е. в місяць ), крім того, є безкоштовна квота на тестування: 200 хвилин на місяць і дозволяє створювати тести автоматизованого тестування в браузерах (Selenium)

12. Spoon (безкоштовно)

Spoon — це онлайн-сервіс емуляції програм. Надається безкоштовна можливість запуску Firefox, Chrome, Opera і Safari для користувачів Windows. Доступні різні версії браузерів Firefox, Chrome, Safari, Opera. Технічно, Spoon підтримує віртуалізацію IE, але ця можливість відключена на вимогу Microsoft.

13. Browsera (безкоштовно/платно)

Browsera — це онлайн-сервіс, який забезпечує автоматизацію тестування кросбраузерності. Він автоматично визначає відмінності у відображенні сторінок браузерами, тим самим спрощуючи процес тестування.

Безкоштовна версія включає в себе досить обмежене число браузерів і низький дозвіл. Платні пакети стартують починаючи від 39 у.е. за 14 днів і від 49.е. до 99.е. за місячну підписку.


При використанні цього матеріалу активне посилання на http://topobzor.com обов’язкова.

Схоже

Share on Facebook Share
16
Share on TwitterTweet
0
Share on Google Plus Share
Share on Pinterest Share
3
Share on LinkedIn Share
Share on Digg Share
19
Total Shares
comments powered by HyperComments!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here