Дайджест №8: Покемони на OneDrive, вразливість WhatsApp, безкоштовне на depositphotos, школа Apple в Італії

0
1121

Shares

У новому Дайджесті ви зможете прочитати про те як OneDrive розпізнає покемонів, що WhatsApp залишає історію листування навіть для віддалених чатів, Dropbox відкрив аналог Google Docs для спільної роботи, які безкоштовні рішення пропонує depositphotos, як обчислити використання вкрадених логінів і паролів до соцмереж, а також про відкриття центру розробників iOS в Італії і що Family Library для магазину Google Play дозволить ділитися покупками з сім’єю.

OneDrive розпізнає покемонів

В блозі Office Blog анонсували цікавий апдейт для користувачів хмарного сховища OneDrive. Якщо на вашому смартфоні є додаток OneDrive з включеною функцією автоматичного збереження нових фотографій, то всі скріншоти з покемонами з популярної гри Pokémon GO будуть відправлятися в хмарне сховище. При цьому додаток ідентифікує всіх кишенькових монстрів, щоб ви змогли згодом знайти потрібне зображення за назвою покемона.

Увага! WhatsApp залишає історію листування навіть для віддалених чатів

Як повідомив у своєму блозі Джонатан Здзиарски, специлист з iOS, він виявив, що навіть при видаленні чатів, WhatsApp зберігає журнали листування. Це викликає великі занепокоєння з точки зору приватності і безпеки застосування.

Dropbox відкрив аналог Google Docs для спільної роботи

Як анонсовано у блозі Dropbox, тепер доступні інструменти для спільної роботи Dropbox Paper.

Безкоштовні рішення від depositphotos

Як написано на сайті, depositphotos зараз пропонує 50 безкоштовних рішень в 5 категоріях: Олімпійські ігри 2016, логотипы, візитки, шаблоны для презентацій і мокапы. Крім того, рекомендуємо прочитати наш огляд 10 безкоштовних фотостоков.

Серійні номери для Adobe сімейства СЅ2

Компанія Adobe розмістила на своєму сайті серійні номери до продуктів з сімейства CS2 і деякими іншими програмами. Формально вони призначені для користувачів, які в свій час купили їх, факт публічного розміщення на сайті виробника дозволяє провести «часткову легалізацію».

Як обчислити використання вкрадених логінів і паролів до соцмереж

На платформі GitHub виклали вихідний код інструменту shard, який дозволяє обчислити використання вкрадених раніше логінів і паролів до облікових записів Facebook, LinkedIn, Reddit, Twitter, Instagram та інших соціальних мереж.

Family Library для магазину Google Play дозволить ділитися покупками з родиною

Google запустила довгоочікувану функцію Family Library (Сімейна бібліотека) для магазину Google Play. Тепер купленими фільмами, серіалами, іграми, програмами та книгами можна ділитися з членами своєї сім’ї.

Apple в Італії відкриває центр розробників iOS

Apple спільно з Неаполітанським університетом імені Фрідріха II відкривають овий центр розробки iOS (iOS Development Center). Університет приймає заявки студентів для навчання в центрі у кількості 600 осіб за спеціалізованою програмою. Процес подачі заявки включає в себе онлайн-тестування та співбесіду.

Дайджест підготовлено ТопОбзор

Схоже

Share on Facebook Share
0
Share on TwitterTweet
0
Share on Google Plus Share
Share on Pinterest Share
0
Share on LinkedIn Share
Share on Digg Share
0
Total Shares
comments powered by HyperComments!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here